This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

20190519 1616071

 На завершення старого року Моршинське міське товариство інвалідів здійснило дуже цікаву і дуже потрібну поїздку в с. Гніздичів Жидачівського    р-ну в Кохавино, монастир св.Герарда на нічні чування, де проводиться молитовний чин за зцілення до бл. М. Чарнецького з намащенням св. олією. Історія цього монастира важка і терниста, як і у всіх монастирів. Кохавино прославився чудотворним образом Пресвятої Діви Марії.

З’явлення відбулося на старому дубі ( на його місці тепер стоїть каплиця ). В самому храмі висить Зліва, де всі прочани підходять до неї, моляться і просять її допомоги. Храм великий і гарний, але потребує доброго ремонту – на що потрібні великі кошти.

Молебень почалась з різних історій Кохавина. Була проведена Хресна дорога. Потім священники освячували всіх присутніх свяченою водицею, після чого відбулася Служба Божа. Всі прочани ( а їх було мабуть більше, як тисяча ) мали можливість посповідатись і причаститись. Після Служби Божої всіх було помазано олією – чоло і кисті рук. В цих молитвах так швидко пролетів час, що ми не замітили, що вже за північ.

  В фіолетовому залі прочани мали можливість зігрітися гарячим чаєм та печенням, за що ми щиро вдячні керівникам монастиря.

  Св. Герард  вважається покровителем матерів, які очікують народження дітей, і покровителем доброї сповіді. Св. Герард є опікуном Кохавинського монастиря і навіціяту Львівської Провінції Редемптористів. 

  Вертаючись в ночі до дому ми з полегшенням душі і тіла прославляли Бога, щоб мали можливість ще раз побувати в монастирі Кохавинської Пресвятої Діви Марії.

  Всім, які посприяли нам в транспорті, це – Руслан Ільницький – мер м.Моршин, Марії Сидор – начальник УП та СЗН, керівнику “ Едельвейс “ – Василю Хоркуца  - винесли щиру вдячність заспівавши « Многая Літа ».

                                 Голова ММТІ – З.Кецик

  В офісі Моршинського товариства інвалідів провели завершальний в цьому році  шашковий турнір ( це вже пятий в цьому році ), в якому взяли участь 16 чоловік. Після напруженої боротьби, призові місця вибороли :

            Чоловіки :

1 - Іван Вінців

2 - Любомир Курило 

3 - Юрій Сирмай 

                  Жінки : 

1 – Світлана Казедуб

2 – Наталія Врублевська

3 – Галина Мацик

Всіх переможців було нагороджено грамотами.

                               Голова ММТІ  З. Кецик

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123