This website works best with JavaScript enabled

20190519 1616071

 На завершення старого року Моршинське міське товариство інвалідів здійснило дуже цікаву і дуже потрібну поїздку в с. Гніздичів Жидачівського    р-ну в Кохавино, монастир св.Герарда на нічні чування, де проводиться молитовний чин за зцілення до бл. М. Чарнецького з намащенням св. олією. Історія цього монастира важка і терниста, як і у всіх монастирів. Кохавино прославився чудотворним образом Пресвятої Діви Марії.

З’явлення відбулося на старому дубі ( на його місці тепер стоїть каплиця ). В самому храмі висить Зліва, де всі прочани підходять до неї, моляться і просять її допомоги. Храм великий і гарний, але потребує доброго ремонту – на що потрібні великі кошти.

Молебень почалась з різних історій Кохавина. Була проведена Хресна дорога. Потім священники освячували всіх присутніх свяченою водицею, після чого відбулася Служба Божа. Всі прочани ( а їх було мабуть більше, як тисяча ) мали можливість посповідатись і причаститись. Після Служби Божої всіх було помазано олією – чоло і кисті рук. В цих молитвах так швидко пролетів час, що ми не замітили, що вже за північ.

  В фіолетовому залі прочани мали можливість зігрітися гарячим чаєм та печенням, за що ми щиро вдячні керівникам монастиря.

  Св. Герард  вважається покровителем матерів, які очікують народження дітей, і покровителем доброї сповіді. Св. Герард є опікуном Кохавинського монастиря і навіціяту Львівської Провінції Редемптористів. 

  Вертаючись в ночі до дому ми з полегшенням душі і тіла прославляли Бога, щоб мали можливість ще раз побувати в монастирі Кохавинської Пресвятої Діви Марії.

  Всім, які посприяли нам в транспорті, це – Руслан Ільницький – мер м.Моршин, Марії Сидор – начальник УП та СЗН, керівнику “ Едельвейс “ – Василю Хоркуца  - винесли щиру вдячність заспівавши « Многая Літа ».

                                 Голова ММТІ – З.Кецик

  В офісі Моршинського товариства інвалідів провели завершальний в цьому році  шашковий турнір ( це вже пятий в цьому році ), в якому взяли участь 16 чоловік. Після напруженої боротьби, призові місця вибороли :

            Чоловіки :

1 - Іван Вінців

2 - Любомир Курило 

3 - Юрій Сирмай 

                  Жінки : 

1 – Світлана Казедуб

2 – Наталія Врублевська

3 – Галина Мацик

Всіх переможців було нагороджено грамотами.

                               Голова ММТІ  З. Кецик

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123