This website works best with JavaScript enabled

24 липня в Домі культури міста Миколаїв Львівської області, Миколаївська районна асоціація Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» провела районний фестиваль творчості «Мистецтво жити та Творити».

Фестиваль відбувся в рамках програми надання фінансової підтримки місцевим осередкам Громадської організації «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України» для розвитку творчих здібностей і культурного розвитку осіб з інвалідністю, популяризації народної творчості та просвітницької діяльності.

Захід розпочався із засідання круглого столу, де заступник начальника Миколаївського відділу обслуговування громадян Головного управління пенсійного фонду України у Львівській області – Танчак Наталія Миколаївна та начальник відділу Управління соціального захисту населення Миколаївської районної державної адміністрації – Мельник Ірина Василівна, привітали учасників та гостей фестивалю і надали їм вичерпну інформацію на усі поставлені запитання.

Також із вітальним словом та найкращими побажаннями виступили Бардин Михайло Васильович - голова Миколаївської районної асоціації ЛОАІ ВОІ СОІУ та Ірина Ткачук – в. о. першого заступника голови ЛОА ВО СОІУ.

Фестиваль творчості «Мистецтво жити та Творити» відкрили вихованці КЗ ЛОР «Роздільський дитячий будинок-інтернат», с. Старий Розділ Миколаївського району Львівської області, що завітали на свято. Ці надзвичайно талановиті дітки вразили глядачів своєю майстерністю у номінації бальна хореографія та декламування віршів.

Талановита молодь з інвалідністю Миколаївської РАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ зачаровувала гостей фестивалю душевним читанням авторських віршів, сценічним вокалом, народними піснями та виставкою виробів художнього мистецтва. Невичерпна сила волі учасників фестивалю до нових звершень та вміння творити творчий простір викликає велику повагу і для багатьох вони є прикладом, тому що у творчості меж не має.

Викликало захоплення організаторське вміння голови Миколаївської районної асоціації ЛОАІ ВОІ СОІУ – Бардина Михайла Васильовича, реалізувати такий захід, що сприяє самовдосконаленню і самоствердженню талантів, розвитку творчих здібностей, реабілітації та соціалізації молоді з інвалідністю.

Ірина Ткачук

В.о. першого заступника голови ГО ЛОА ВО СОІУ

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123