This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України стала переможцем конкурсу проєктів «Змінимо країну разом». Тож починаючи з вересня стартує проєкт «Формування загальноукраїнської солідарності у виданнях для людей з інвалідністю «Благовіст» (редакція у м. Львів) та «Берег надії» (редакція у м. Краматорськ Донецької області)» у рамках програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом», яка реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області.
 
Мета проєкту – сприяти формуванню толерантності та патріотизму в мешканців східних і західних областей України, нівелювати стереотипи про спосіб життя цих категорій громадян, їхні погляди та переконання, втілювати просвітницьку та світоглядну ідеї шляхом обміну досвідом і співпраці між працівниками редакцій газет «Благовіст» (засновник і видавець – ГО ЛОА ВО СОІУ, редакція у м. Львів, що охоплює переважно західну аудиторію) та «Берег надії» (засновник ГО ДОО ВО СОІУ, редакція у м. Краматорськ Донецької області, охоплює переважно схід України).
У рамках проєкту буде проведено онлайн круглий стіл з обміну досвідом між працівниками редакцій газет «Благовіст» і «Берег надії». Під час його проведення будуть визначені основні теми майбутніх матеріалів, які готуватимуть журналісти обох видань на місцях, адже хто, як не вони, найкраще знають, як живуть пересічні українці?
 
Згодом у газеті «Берег надії» будуть опубліковані три матеріали про життя і діяльність, погляди та думки мешканців західної України, а в газеті «Благовіст» – три матеріали про життя і діяльність, погляди та думки мешканців східної України. Тим самим підвищиться поінформованість суспільства про життя таких же людей в іншій частині держави.
 
Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України також підготує та опублікує брошуру «Українці Сходу і Заходу. З любов’ю у серці» з метою поширення її серед пересічних мешканців з інвалідністю у м. Львів та м. Краматорськ. У брошурі буде інформація про відомих українців, які своїм життєвим кредом мають/мали єдність України та борються/боролися за національні інтереси. Це люди, життєві біографії яких пов'язані і зі сходом, і зі заходом. Вони люблять/любили Україну такою, якою вона є – цілісною, єдиною, неповторною.
Тривалість проєкту – три місяці, тож очікуйте на цікаві матеріали від журналістів обох видань у майбутніх номерах «Благовісту».
 
Наталка РЕПЕТА,
координатор проєкту «Формування загальноукраїнської солідарності у виданнях для людей з інвалідністю «Благовіст» (редакція у м. Львів) та «Берег надії» (редакція у м. Краматорськ Донецької області)»
 
 
 
 
 
 
Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123