This website works best with JavaScript enabled
У рамках проєкту «Формування загальноукраїнської солідарності у виданнях для людей з інвалідністю «Благовіст» (редакція у м. Львів) та «Берег надії» (редакція у м. Краматорськ Донецької області)» 12 жовтня з допомогою програми Zoom відбувся онлайн круглий стіл. Серед його учасників – колективи обох організацій, які мали нагоду познайомитися, обмінятися досвідом роботи, запланувати подальшу співпрацю.
 
Під час круглого столу кожен учасник розповів дещо про себе. Чимало говорилося і про солідарність, патріотизм та переважні погляди мешканців в обох регіонах. Більшість із учасників – це люди з інвалідністю, які ведуть активний спосіб життя, реалізовують свій потенціал, працюють і не уявляють свого життя без України, без рідних країв.
 
Голова Львівської обласної асоціації Оксана Кіяновська разом із своїм колективом радо вітали колег із Краматорська на чолі з Надією Поламарчук. Тим приємніше, що це було на взаєм. Ця віртуальна зустріч збагатила кожного учасника, а робочі питання перепліталися з приємним невимушеним спілкуванням.
 
Захід був проведений з допомогою сучасних технологій в онлайн форматі з метою уникнення небажаних ситуацій щодо поширення covid-19.
У рамках проєкту редакції газети «Благовіст» Львівської обласної асоціації ВО СОІУ та «Берег надії», яку заснувала Донецька обласна організація ВО СОІУ, готуватимуть на місцях по три матеріали про життя і діяльність, погляди та думки мешканців свого регіону, а згодом обміняються ними для друку в газетах-партнерах. Окрім того, буде видана брошура «Українці Сходу і Заходу. З любов’ю у серці», що поширюватиметься як у Львові, так і в Краматорську. Реалізація цих пунктів уже триває.
 
Учасники круглого столу домовилися про подальшу співпрацю з обміну інформацією, зокрема й щодо теми солідарності та патріотизму.
Проєкт «Формування загальноукраїнської солідарності у виданнях для людей з інвалідністю «Благовіст» (редакція у м. Львів) та «Берег надії» (редакція у м. Краматорськ Донецької області)» проходить у рамках програми підтримки міжрегіональної співпраці "Змінимо країну разом", яка реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати - Україна" та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області.
 
Наталка РЕПЕТА,
координатор проєкту "Формування загальноукраїнської солідарності у виданнях для людей з інвалідністю «Благовіст» (редакція у м. Львів) та «Берег надії» (редакція у м. Краматорськ Донецької області)"
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123