This website works best with JavaScript enabled

17 грудня у м. Львів громадська організація «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» провела XI звітно-виборну конференцію.

На конференції розглянули такі питання: «Звіт Ради ГО «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ» з вересня 2014 року по грудень 2020 року» (звітувала Оксана Кіяновська). Вона інформувала про роботу організації, серед проведених заходів були: два Позачергові з’їзди, десять Засідань Ради, тридцять Засідань Президії Ради. Також Оксана Іванівна розповіла про постійну участь керівництва ЛОА ВО СОІУ в підготовці та проведенні конференцій, зборів (в тому числі звітно-виборних) міських і районних осередків ЛОА ВО СОІУ; ознайомлення з роботою і надання методичної допомоги міським і районним осередкам ЛОА ВО СОІУ; участь у відзначенні ювілейних свят міських і районних осередків та інших соціально-культурних заходах; участь в роботі міжнародних організацій; співпрацю з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування; підготовлені і проведені обласні конференції, семінари-тренінги та інші заходи; участь в проведенні Спартакіад осіб з інвалідністю тощо.

За звітний період були підготовлені та проведені три Всеукраїнські конференції: «Про реалізацію в Україні законодавчих заходів відповідно до  норм Конвенції ООН про права людей з інвалідністю і рекомендацій Комітету ООН з прав людей з інвалідністю», «Про забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю», «Забезпечення правового захисту і прав людей з інвалідністю - запорука їх ефективної інтеграції в суспільство» та Всеукраїнське засідання круглого столу «Про забезпечення прав людей з інвалідністю в умовах децентралізації».

Традиційно з 2015 до 2020 р. проводились конференції на тему: «Місія лідера громадської організації людей з інвалідністю для ефективної діяльності організації» та «Сприяння забезпеченню рівності прав і можливостей  дівчат і жінок  з інвалідністю – основа їх реабілітації і адаптації в суспільство» на базі різних обласних і районних організацій ВО СОІУ.

Щороку 2015-2020рр. проводились обласні спартакіади для осіб з інвалідністю Львівщини, в яких за звітний період взяли участь більше, ніж 1200 учасників.

З нагоди 30-літнього ювілею організації у 2019 р. ГО Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» підготувала і видала книгу про життєвий шлях ГО ЛОА ВО СОІУ та її місцеві осередки «30 років разом», яка включена до золотого фонду друкованої спадщини України і зберігається в Центральній книгозбірні Бібліотеці ім. Вернадського в Києві.

Велику увагу отримало питання: «Обрання голови ГО «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ» та його першого заступника». Одноголосно головою ГО «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ» обрано Ірину Ігорівну Ткачук. А Оксану Іванівну Кіяновську одноголосно обрано першим заступником голови ГО «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ».

Крім того, на конференції було висвітлено такі питання:

– Звіт ревізійної комісії ГО «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ».

– Обрання Ради ГО «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ».

– Обрання ревізійної комісії ГО «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ».

– Про обрання делегатів на черговий з’їзд ВО СОІУ від ГО «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ».

Насамкінець конференції Оксана Кіяновська зазначила, що задоволена омолодженням в організації. Ірина Ткачук подякувала за довіру, а також наголосила, що подальша робота організації буде здійснюватися з допомогою новітніх технологій і зосереджуватиметься на пошуку нових джерел підтримки.

Ірина ШКОРОПАД

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123