This website works best with JavaScript enabled

2 червня у м. Пустомити відбувся творчий фестиваль осіб з інвалідністю «Подаруй радість іншим». Метою заходу було виявлення і вдосконалення найкращих поетичних й мистецьких талантів членів районної асоціації осіб з інвалідністю та запрошених гостей.

Фестиваль відкривала голова Пустомитівської районної асоціації осіб з інвалідністю Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» Марія Миколаївна Білик представленням журі, до якого увійшли: перший заступник голови Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» – Ірина Ткачук, заступник голови Пустомитівської районної ради – Іван Мудрий, провідний юристконсульт відділу соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Богдана Кметик, начальник управління соціального захисту населення – Микола Степовий, головний спеціаліст сектору молоді та спорту районної державної адміністрації – Леся Цимбала.

Серед запрошених також були отець Степан та отець Василь, які благословили всіх учасників і гостей фестивалю, побажали їм успіхів та Божого благословення.

Фестиваль відбувся завдяки підтримці Львівської обласної асоціації ВО СОІУ та її голови Оксани Кіяновської, в конкурсі якої і взяла участь Пустомитівська РА ЛОА ВО СОІУ, виборовши право на фінансову підтримку проведення фестивалю для осіб з інвалідністю.

На фестивалі глядачів розважали дитячі колективи «Оберіг» та «Пустомитівські панянки» своїми танцювально-хореографічними номерами. Після виступів яких присутні мали змогу насолоджуватися чудовим піснями та душевними віршами таких учасників фестивалю як: ансамбль «Калиновий Кетяг», чоловічий ансамбль тріо, Христина Вербова, Діана Ястремська, Ірина Гурдська, Наталя Колосовська, Антон Чернецький, Вікторія Колосовська, Юлія Шистко, Вадим Євтушенко, Оксана Кохановська. Також, наприкінці фестивалю, виступила з піснею запрошена гостя Ірина Кравець.

Окрім всього, в холі народного дому були представлені handmade вироби членів Пустомитівської асоціації з бісеру та скла, вишиті рушники, плаття та образи, картини та композиції з квітів, які милували око відвідувачів своєю красою і майстерністю виконання.

По завершенню фестивалю усі його учасники були нагородженні цінними подарунками. Вони також отримали багато натхнення, позитивних емоцій та яскравих вражень.

Такі фестивалі позитивно впливають на духовний розвиток осіб з інвалідністю, виховують любов до сцени, мистецтва та вдосконалюють їхні навички і таланти.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123