This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Спартакіада серед людей з інвалідністю Радехівщини.
Нещодавно ,в мальовничому куточку   м.Радехова  ( на території міського парку) відбулася щорічна Спартакіада серед людей з інвалідністю Радехівщини під гаслом «Сильні  духом» , приурочна  Дню Незалежності України . Проведення Спартакіади – це є виконання відповідно до обласної Комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю на 2015-2018рр.
Організаторами Спартакіади виступили: Радехівська районна асоціація інвалідів, сектор молоді та спорту Радехівської райдержадміністрації, Радехівська районна організація ВФСТ «Колос».
Прозвучав гімн України і підняття Державного прапора  - здійснили  переможці  обласної спартакіади Наталія Жадан та Людмила Василик. Хвилиною мовчання  вшанували пам'ять наших побратимів котрі загинули на майдані та на сході України.                       .
Спортсменів привітали:   голова райдержадміністрації  Тарас Васильович Калита, голова Районної Ради Марія Степанівна Климочко, завідувач сектору  молоді та спорту Радехівської РДА  Оксана Романівна Проказюк, Радехівській Міській голова Степан Петрович Коханчук, заступник міського голови Михайло Григорович Макар, керівник управління праці та соціального захисту населення Юрій Андрійович Карплюк , голова РО ВФСТ «Колос» Мар’ян Степанович Боруц,  солістки жіночого вокального ансамблю «Магнолія» Радехівської асоціації  інвалідів , студентка Львівського музичного коледжу Вікторія Тарасівна Жадан та гурт «Есемески».
У змаганнях взяло участь більше 40 неповносправних спортсменів нашого району. Змагання відбувалися з восьми видів спорту у дванадцятьох дисциплінах: перегони на візках – мікс; стрибки в довжину - чоловіки, жінки; армреслінг - чоловіки, жінки; дартс – мікс;  біг на 60м - чоловіки, жінки; медицинбол - чоловіки, жінки; шахи – мікс; шашки - мікс.
Спартакіада проходила у надзвичайно дружній та доброзичливій атмосфері і показала ,що для людей сильних духом немає жодних перешкод у житті. Метою заходу, звичайно, було залучення людей з фізичними вадами до активних занять спортом, популяризація здорового способу життя. А також – відбір кращих спортсменів для участі в ювілейній 30 Спартакіаді 2017р. людей з інвалідністю Львівщини.
Цього року майже всі учасники стали переможцями їх нагороджено грамотами та медалями РО ВФСТ «Колос» ,також кожен переможець і учасник отримали грошові нагороди - нагородження проводили  міській голова м.Радехова Степан Петрович Коханчук, Михайло Григорович Макар, Оксана Романівна Проказюк, Мар’ян Степанович Боруц та Василик Ніла Анатоліївна.
Наші маленькі перемоги доводять, що ми  ,люди з особливими потребами – сильні духом ,готові до боротьби і перемоги і якщо в державі є такі люди – то наша держава непереможна!
З нами бог та воля до перемоги!
Опісля змагань на учасників Спартакіади чекало смачне частування, яке організував сектор  молоді та спорту РДА О.Р.Проказюк , Радехівська районна асоціація інвалідів Н.А.Василик та приватний підприємець О.Є,Нагірна.
Радехівська районна асоціації інвалідів також висловлює подяку за допомогу у проведенні Спартакіади Радехівському Міському голові Степану Петровичу Коханчуку;   ПрАТ «Галичина» генеральному директору Оресту Мар’яновичу Сисун,  районній організації ВФСТ»Колос»- голові Мар’яну Степановичу Боруц, завідувачці сектору молоді та спорту Оксані Романівні Проказюк,  директору  ТзОВ «Автотранс» Зіновію Васильовичу Жук, директору Радехівського центру зайнятості населення Миколі Романовичу Зузак  та підприємцю Оксані Євгенівні Нагірній  -які із зрозумінням ставляться до людей з інвалідністю.
Голова Радехівської РАІ
ЛОАІ ВОІ СОІУ:                             Н.А.Василик
Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123