This website works best with JavaScript enabled

У надзвичайно дружній та гостинній обстановці, нещодавно, у малій залі Народного дому міста Радехова відбулася святкова зустріч членів Радехівської районної асоціації людей з інвалідністю. У заході приуроченому Міжнародному дню людей з інвалідністю та святу Миколая чудотворця взяли участь понад 70 членів асоціації, запрошені представники  влади  та гості.

«З кожним роком чисельність людей з інвалідністю зростає. Болісно та нелегко говорити про життя людей з обмеженими можливостями. Щоденно ці люди стикаються з невирішеними проблемами, що купувати першочергово, ліки, чи хліб, як розрахуватися з комунальними послугами та інше. Найдужче цих людей губить байдужість і жорстокість оточуючих. Вони так потребують нашої підтримки і допомоги. Не будьмо байдужі. Досить часто привітне слово, посмішка ще краще заспокоює та втішає людину, аніж  ліки, додає оптимізму, моральної підтримки та впевненості в своїх силах. Будьмо чуйні та  милосердні, творімо добро разом, - відзначила голова Радехівської районної асоціації  людей з інвалідністю Ніла Василик. Вона ознайомила присутніх з роботою асоціації, досягненнями та підсумками поточного року. Основними з яких було урочисте відкриття влітку оновленого та відремонтовано приміщення асоціації, проведення обласної конференції за участю 25 голів асоціацій Львівської області, систематичне проведення круглих столів, зустрічей з керівництвом міської та районної влади щодо поліпшення соціального становища людей з інвалідністю, здійснення культурно-масових заходів, поїздок для членів асоціації. А також хороші результати та значні перемоги у галузі спорту - команда переможців районної спартакіади гідно представляючи Радехівщину зайняла 3 призове місце серед 21 команди людей з інвалідністю на обласному рівні. «Ми по-праву маємо  ким гордитися та пишатися», - наголосила Ніла Анатоліївна, - «це лише частинка зробленого, поперед у нас ще багато  нереалізованих ідей та планів».

Заслужені грамоти, грошові винагороди, подарунки та щирі слова вітань цим чуйним, добросердечним, талановитим та обдарованим людям дарували голова Радехівської районної ради Марія Климочко, заступник міського голови Михайло Макар, керівник апарату райдержадміністрації  Степан Вавреньчук та  завідувач  сектору  молоді  та спорту  Оксана  Проказюк.

Приємною несподіванкою і великою радістю для присутніх були:молочна продукція компанії «Галичина», подарунки солодощів, які  кожному вручав св. Миколай, завітавши цього дня  на свято.

Оплесками та щирими усмішками глядачі зустрічали Вікторію Жадан, яка  дзвінкоголосими переливами пісень, зачаровувала присутніх.

Сердечну вдячність за підтримку та допомогу керівництву міста та району, благодійникам, доброчинцям, спонсорам, які  з розумінням  та  співчуттям  ставляться  до людей з інвалідністю,  відчиняють двері і подають руку  допомоги, беруть активну  участь  у проведені заходів  заступник голови асоціації Ольга Гладка висловила приватним  підприємцям: Зеновію Жуку, Івану Щепанкевичу, Василю Яворському, Олегу Карпенку, Михайлу Гавору, керівнику громадської організації «Куховарня Радофест» Юлії Кулич, приватному стоматологу Ніні Василишин, заступнику директора молочної компанії «Галичина» Світлані  Міщенко.

Приємне спілкування учасників асоціації завершилося чаюванням за «солодким  столом» у теплій та  затишній атмосфері.

Організатори заходу Радехівської  районної   асоціації ЛОАІ ВОІ СОІУ

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123