This website works best with JavaScript enabled

Десятого грудня члени Радехівської районної асоціації людей з інвалідністю зібралися за круглим столом в приміщенні асоціації, щоб підвести підсумки роботи за 2018 рік та обговорити основні пункти стратегії розвитку громадської організації у новому 2019 році. Адже з Нового року працювати доведеться в обєднаній територіальній громаді.

Члени Радехівської районної асоціації людей з інвалідністю  зауважували, що 2018 рік був для людей з особливими потребами нашого міста і району багатим на приємні події та вагомі здобутки. Адже вдалося провести ряд цікавих заходів, серед яких відкриття офіс -центру Радехівської районної асоціації інвалідів, обласна конференція ЛОА  на базі нашої асоціації, засідання «круглих столів», районна спартакіада, перемога в обласній спартакіади -ІІІ призове місце , а також зроблено чимало корисного у соціальному захисті людей з інвалідністю нашої асоціації. Найвагомішим здобутком асоціації, безперечно, можна вважати налагодження тісної співпраці з Радехівською міською радою. Саме тому  на засідання круглого столу було запрошено голову Радехівської міської ради Степана Коханчука, керівників структурних відділів міськради та представників місцевих засобів масової інформації. Адже 2018 рік стане для міського голови та Радехівської міської ради сьомого скликання завершальним роком каденції.   Члени асоціації людей з інвалідністю   дякували міському голові Степану Коханчуку за тісну співпрацю, розуміння та підтримку, без яких стало б неможливим втілення у життя багатьох проектів. Адже саме завдяки такій співпраці тепер люди з особливими потребами мають можливість збиратися у сучасному відремонтованому приміщенні та проводити різні  заходи  різної тематики.    .

Міський голова Степан Коханчук у свою чергу привітав присутніх із Міжнародним днем людей з інвалідністю, який світова спільнота відзначає щорічно 3 грудня, побажав усім міцного здоров’я та мирного неба над головою і  зауважив, що йому надзвичайно приємно усвідомлювати, що Радехівська міська рада сьомого скликання намагалася всіма доступними засобами сприяти задоволенню потреб  людей з інвалідністю, підтримувала їх проекти та виділяла необхідні кошти на їх реалізацію. Ці питання завжди були під особистим  контролем міського голови. Всі ми розуміємо, як важко іноді справитися із життєвими труднощами людям з інвалідністю. А тому вчасна підтримка, добре слово, фахова порада дуже часто стають вирішальними у вирішенні тих чи інших проблем, а іноді – навіть можуть змінити людську долю. І надзвичайно приємно, коли люди з особливими потребами не залишаються зі своїм болем віч-на-віч, коли представники влади з розумінням ставляться до їх проблем і прагнуть допомогти їх вирішити.

Під час  невимушеної бесіди за круглим столом було обговорено також і шляхи подальшої співпраці з органами місцевого самоврядування. Міський голова Степан Коханчук відповів на запитання учасників круглого столу та висловив сподівання, що новообраний голова об’єднаної територіальної громади та колектив і депутати новоствореної ради також не залишаться байдужими до потреб людей з інвалідністю.

Ніла ВАСИЛИК,

голова Радехівської районної асоціації

людей з інвалідністю

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123