This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Вперше у  Радехові відбувся

фестиваль творчості  «Ми – таланти»

приурочений 25-літтю діяльності  Радехівської районної асоціації інвалідів

 

Святкові урочистості проходили 19 червня у Радехівському районному Народному домі. Масштабний, велелюдний захід зібрав велику кількість гостей з усієї Львівщини, яких гостинно радехівським короваєм на вишиваному рушнику зустрічала  голова  районної асоціації інвалідів Ніла Василик. Серед запрошених були голова Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» Оксана Кіяновська,заступник голови  Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України»Ірина Ткачук, Старосамбірської та Самбірської районних асоціацій інвалідів Галина Литвак та Надія Ярема, голова Радехівської райдержадміністрації Сергій Івах, голова Радехівської районної ради Марія Климочко, міський голова Степан Коханчук, настоятель церкви св.Миколая отець Володимир Царик, керівники районних установ, організацій, члени районної асоціації  інвалідів.

Фестиваль творчості «Ми - таланти» осіб з інвалідністю Радехівщини  вперше проводився на районному  рівні у рамках проекту заснованого Львівською обласною асоціацією Всеукраїнської організації СОІУ. Беручи участь у даному проекті  Радехівська РАІ стала переможцем та виборола почесне місце на проведення даного фестивалю у місті Радехові.  Окрім цього,  асоціація  отримала  грошову нагороду, яка була використана на придбання сценічних костюмів для ансамблю «Магнолія» та безпосередню підготовку до фестивалю, основною метою якого було   показати силу духу людей, які стикнувшись  з проблемами здоров`я, не зламалися, адаптувалися до життя, проявляючинепохитну силу духу,  сильний  характер  та надалі  працюють, розвивають  свої творчі здібності.

Урочистий захід був приурочений знаковій події - 25-літтю діяльності Радехівської районної асоціації інвалідів, засновником та першим головою якої був, сьогодні світлої пам’яті, Іван Предко.  Протягом восьми останніх років асоціацію очолює Ніла Василик. Нині, на обліку в асоціації перебуває 106 осіб. Районна асоціація діє у різних напрямках: надання членам матеріальної підтримки, культурно-просвітницької діяльності, для людей з інвалідністю організовуються цікаві екскурсії, подорожі по визначних історичних, духовних місцях України та закордону. Особливі заслуги асоціація має в спортивних досягненнях.  Також серед членів асоціації є багато обдарованих та талановитих людей, які володіють хорошим вокалом, вмінням та артистизмом, приймають участь у різноманітних мистецьких конкурсах, як в Україні,  так і за  її межами,  займаються рукоділлям та  іншими ремеслами, у кожного з них, своє ході та вподобання.  Організований фестиваль «Ми  - таланти» осіб з інвалідністю Радехівщини є наочним доказом цього. Присутні  на святі  не  тільки спостерігали за чудово підготовленою концертною програмою талановитих членів асоціації, а й були у захваті від огляду їх творчих робіт-виставок, які були представлені у холі Народного дому: вишивки бісером майстрині Зоряни Міщук, вишивки бісером, яку виконано однією рукою на станкові - Людмили Василик, цікаві збірки власної поезії Галини Березюк, чудова фотовиставка Романа Фарини.

З  кожним  роком  РАІ розвивається,  за останній  час, Нілі Анатоліївні, як  голові  асоціації разом  з її  керівним складом вдалося досягти багато -  від облаштування  та ремонту  нового приміщення до щоденної, клопіткої праці задля покращення добробуту людей з інвалідністю. За багаторічну, успішну діяльність асоціації  Нілу Василик було нагороджено високою  відзнакою - нагрудним знаком від  Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України».   Також заслужені нагороди, грамоти, грошові винагороди, подарунки та щирі слова вітань добросердечним, талановитим та обдарованим людям дарували голова райдержадміністрації Сергій Івах, голова Радехівської районної ради Марія Климочко, міський голова Степан Коханчук, голова Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» Оксана Кіяновська, запрошені голови районних асоціацій з Бродівщини, Самбірщини, Старосамбірщини, директор Радехівського районного територіального центру соціального обслуговування Галина Іващишин, начальник відділу…… Радехівського центру зайнятості Оксана Січевська та інші. Особливим дарунком для асоціації став проектор, який вручив голова  райдержадміністрації Сергій Івах.

На завершення урочистостей голова Радехівської РАІ Ніла Василик висловила сердечну вдячність за підтримку та допомогу в проведені фестивалю керівництву міста та району, благодійникам, доброчинцям, спонсорам, які з розумінням та співчуттям ставляться до людей з інвалідністю, подають руку допомоги, беруть активну участь у проведені заходів, а також усім  учасникам фестивалю  за  активну  і творчу  майстерність  вручила  відзнаки – дипломи.

Яскраві, позитивні емоції, незабутні враження, відчуття родинної теплоти,  радості і щастя  учасникам  фестивалю дарував жіночий  вокальний  ансамбль «Магнолія», Народний колектив «Пшеничне перевесло», аматори сцени Вікторія Здріль, Владислава Бець, Галина Березюк, Емілія Голда, Юліан Гладкий, Іван Якимець, Наталія Жолудєва, Наталія Петренко, Вікторія Жадан.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123