This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

78929776 3234907799913007 2242618243053256704 n

11 грудня  в приміщенні районного народного дому м.Радехів проводився захід  по Відзначенню Міжнародного дня людей з інвалідністю та свята Святого Миколая. Організатори заходу Радехівська районна асоціація людей з інвалідністю.

Міжнародний день людей з інвалідністю щорічно відзначають 3 грудня. Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об'єднаних Націй. Формально ці цілі зафіксовані в спеціальній програмі дій стосовно до людей з інвалідністю, яка була затверджена в 1982 році членами Генеральної Асамблеї ООН.

Основною метою всіх заходів, які присвячені цьому дню, є інформування суспільства в напрямку підтримки людей з інвалідністю. ООН закликає всіх діяти так, щоб соціальні умови життя людей з інвалідністю поліпшувалися і були комфортними для них.

 Присутніх на заході було більше 80 членів районної асоціації  району та керівництво району, а саме: Степан Віталійович Рудницький – голова Радехівської районної державної адміністрації, Ігор Іванович Мельник – перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації, Марія Степанівна Климочко –голова   Радехівської районної ради,Михайло Григорович Макар – заступник міського голови м.Радехів, Оксана Іванівна Кияновська  -     голова  Львівської обласної асоціації  Всеукраїнської організації « Союз осіб з  інвалідністю України», Надія Василівна Зелінська – юрист  Львівської обласної асоціації  Всеукраїнської організації  «Союз осіб з інвалідністю України»,Надія Євгенівна Паламар– в.о керівника управління соціального захисту населення РДА, Галина Мар`янівна Іващишин – директор терротеріального центру  соціального обслуговування, Оксана Миколаївна Січевська– начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Радехівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості, Ірина Омельянівна Пелесь  - начальник Радехівського відділу обслуговування громадян пенсійного фонду України у Львівській обл., Василь Євгенович Карплюк - сільській голова с.Павлів, Анатолій Петрович Близнюк - сільській голова с.Вузлове.

Голова районної асоціації людей з інвалідністю  Ніла Василик проінформувала про зроблену роботу в 2019 році, це і про тісну співпрацю з владою, про хороші результати проведення круглих столів де вирішувалися проблеми людей з інвалідністю, про високу популярність художніх, творчих  митців асоціації, про спортивні досягнення.

Перед присутніми в залі виступив голова Радехівської районної державної адміністрації Степан Рудницький, який наголосив, що Міжнародний день людей з ІНВАЛІДНІСТЮ не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

Голова Львівської обласної асоціації людей  з інвалідністю Оксана Кияновська  привітала усіх учасників заходу побажала не зупинятися на досягненому, та  дбати про людей з інвалідністю,  вносити посильний вклад у вирішення  питань правового  , соціального захисту та  реабілітації інвалідів  у виконанні державних  і регіональних програм. Сприяти залученню людей з інвалідністю до громадського,культурного, спортивного життя.

Найактивніші члени нашої асоціації в різних галузях діяльності асоціації

отримали нагороди,подяки,подарунки, матеріальні допомоги.

Силами художніх митців районної асоціації та гостів з Бродівщини  ГО УТОГ, для присутніх  на заході було представлено цікаву концертну програму.

На завершення заходу всі присутні в залі виконали пісню «Хто,хто, Миколая любить».

Члени асоціації отримали подарунки до Дня Святого Миколая ; солодощі від п/п Михайла Гавор та районної ради; молочну продукцію від ТОВ  «Молочна компанія «Галичина».

Висловлюю  сердечну вдячність за підтримку та допомогу в проведені сьогоднішнього заходу керівництву міста та району, благодійникам, доброчинцям, спонсорам, які з розумінням та співчуттям ставляться до людей з інвалідністю, подають руку допомоги, беруть активну участь у проведені заходів, а також усім учасникам заходу за активну і творчу майстерність.

Щиро бажаю усім міцного здоров'я, щастя, удачі, витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити в реальності всі плани та задуми, а також миру і спокою. Хай справджуються усі сподівання, а кожен день приносить лише гарні емоції. Тепла, радості та затишку Вам!

79289475 447866929256834 4978073413407997952 n80030972 536629373851979 4912251575012950016 n1

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123