This website works best with JavaScript enabled

78929776 3234907799913007 2242618243053256704 n

11 грудня  в приміщенні районного народного дому м.Радехів проводився захід  по Відзначенню Міжнародного дня людей з інвалідністю та свята Святого Миколая. Організатори заходу Радехівська районна асоціація людей з інвалідністю.

Міжнародний день людей з інвалідністю щорічно відзначають 3 грудня. Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об'єднаних Націй. Формально ці цілі зафіксовані в спеціальній програмі дій стосовно до людей з інвалідністю, яка була затверджена в 1982 році членами Генеральної Асамблеї ООН.

Основною метою всіх заходів, які присвячені цьому дню, є інформування суспільства в напрямку підтримки людей з інвалідністю. ООН закликає всіх діяти так, щоб соціальні умови життя людей з інвалідністю поліпшувалися і були комфортними для них.

 Присутніх на заході було більше 80 членів районної асоціації  району та керівництво району, а саме: Степан Віталійович Рудницький – голова Радехівської районної державної адміністрації, Ігор Іванович Мельник – перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації, Марія Степанівна Климочко –голова   Радехівської районної ради,Михайло Григорович Макар – заступник міського голови м.Радехів, Оксана Іванівна Кияновська  -     голова  Львівської обласної асоціації  Всеукраїнської організації « Союз осіб з  інвалідністю України», Надія Василівна Зелінська – юрист  Львівської обласної асоціації  Всеукраїнської організації  «Союз осіб з інвалідністю України»,Надія Євгенівна Паламар– в.о керівника управління соціального захисту населення РДА, Галина Мар`янівна Іващишин – директор терротеріального центру  соціального обслуговування, Оксана Миколаївна Січевська– начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Радехівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості, Ірина Омельянівна Пелесь  - начальник Радехівського відділу обслуговування громадян пенсійного фонду України у Львівській обл., Василь Євгенович Карплюк - сільській голова с.Павлів, Анатолій Петрович Близнюк - сільській голова с.Вузлове.

Голова районної асоціації людей з інвалідністю  Ніла Василик проінформувала про зроблену роботу в 2019 році, це і про тісну співпрацю з владою, про хороші результати проведення круглих столів де вирішувалися проблеми людей з інвалідністю, про високу популярність художніх, творчих  митців асоціації, про спортивні досягнення.

Перед присутніми в залі виступив голова Радехівської районної державної адміністрації Степан Рудницький, який наголосив, що Міжнародний день людей з ІНВАЛІДНІСТЮ не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

Голова Львівської обласної асоціації людей  з інвалідністю Оксана Кияновська  привітала усіх учасників заходу побажала не зупинятися на досягненому, та  дбати про людей з інвалідністю,  вносити посильний вклад у вирішення  питань правового  , соціального захисту та  реабілітації інвалідів  у виконанні державних  і регіональних програм. Сприяти залученню людей з інвалідністю до громадського,культурного, спортивного життя.

Найактивніші члени нашої асоціації в різних галузях діяльності асоціації

отримали нагороди,подяки,подарунки, матеріальні допомоги.

Силами художніх митців районної асоціації та гостів з Бродівщини  ГО УТОГ, для присутніх  на заході було представлено цікаву концертну програму.

На завершення заходу всі присутні в залі виконали пісню «Хто,хто, Миколая любить».

Члени асоціації отримали подарунки до Дня Святого Миколая ; солодощі від п/п Михайла Гавор та районної ради; молочну продукцію від ТОВ  «Молочна компанія «Галичина».

Висловлюю  сердечну вдячність за підтримку та допомогу в проведені сьогоднішнього заходу керівництву міста та району, благодійникам, доброчинцям, спонсорам, які з розумінням та співчуттям ставляться до людей з інвалідністю, подають руку допомоги, беруть активну участь у проведені заходів, а також усім учасникам заходу за активну і творчу майстерність.

Щиро бажаю усім міцного здоров'я, щастя, удачі, витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити в реальності всі плани та задуми, а також миру і спокою. Хай справджуються усі сподівання, а кожен день приносить лише гарні емоції. Тепла, радості та затишку Вам!

79289475 447866929256834 4978073413407997952 n80030972 536629373851979 4912251575012950016 n1

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123