This website works best with JavaScript enabled

Днями Самбірська районна асоціація ЛОА ВО СОІУ відсвяткувала 30 років від дня заснування, поєднавши це свято з фестивалем «Україна єдина «Пісня лине від серця до серця».

Урочистий захід з нагоди ювілею асоціації відбувся в актовій залі Самбірської районної ради.

Розпочали захід із спільної молитви з о. Миколою Бухнієм. Потім виконали Державний Гімн України. Голова асоціації Надія Ярема розповіла про її заснування, історію функціонування, про діяльність та досягнення її учасників, про співпрацю (у тому числі й міжнародну) та проблеми (переважно фінансові).

Присутніх вітали: директор Львівського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів Галина Мисаковець, заступник голови ЛОА ВО СОІУ Ірина Ткачук, юрист ЛОА ВО СОІУ Надія Зелінська, директор Львівського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів Володимир Любіжанін, начальник Самбірського управління соціального захисту населення РДА Ольга Добрянська, секретар Самбірської міської ради Юрій Дмитришин, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ігор Войтко, голова Старосамбірської районної асоціації Галина Литвак. Під час привітань відбулося вручення нагород. На захід завітали і польські партнери з м. Устрики Дольні та с. Мочари – пан Рішард Урбан та Станіслав Лешега. Гості вручили подарунки та поділилися враженнями від співпраці. Подякували за гостинність українцям.

Секретар міської ради Юрій Дмитришин звернувся до присутніх словами: «Буваючи за кордоном, у Польщі зокрема, бачив, як держава дбає про людей з інвалідністю, даючи їм усі можливості для повноцінного навчання, а в подальшому – роботи. На жаль, у нас поки що такого немає. Асоціація не має фінансової підтримки. Тож бажаю усім її учасникам отримати в Україні такі ж гарантії, як у Європі. Ми ж, як представники місцевої влади, готові зробити усе, що в наших силах. Здоров’я вам, сил та наснаги! Не перестаю захоплюватися силою вашого духу!»

Теплі слова вітань на адресу асоціації та її членів звучали від гостей зі Львова та Старого Самбора, працівників управління соціального захисту населення та інших. Особливо відзначали надзвичайну силу волі учасників організації та активність і наполегливість Надії Яреми. За її сумлінну працю, Львівська обласна асоціація ВО СОІУ нагородила нагрудним знаком від імені ВО СОІУ.

Бажали щастя, яке часто є у звиклих речах, перемог та нових звершень. За активну громадську діяльність та з нагоди 30-річчя створення організації членам асоціації вручили грамоти та подяки від міської ради.

Завершились урочистості тематичною концертною програмою, яку виконали члени Самбірської районної асоціації та Самбірського ПТУ – інтернату професійної реабілітації учнів інвалідів. Особливо розчулив глядачів виступ 18-річної Аліни Голяк, прикутої до інвалідного візка. Вона виконала українську пісню про калину. Варто відзначити неабияку мужність та відвагу цієї юної дівчини, яка не побоялась заспівати перед публікою. Зробила це дуже чуттєво.

Наша асоціація постійно співпрацює із місцевими органами самоврядування та виконавчою владою, але не все так легко у нас виходить. Не раз доводиться звертатись за порадою, допомогою до голови Львівської обласної асоціації Оксани Кіяновської. Адже велика її заслуга в тому, що ми всі зібрались на цьому святі. І від імені голови асоціації та членів нашого осередку велика подяка їй та всьому керівному апарату організації. Також велика подяка депутату Верховної Ради Андрію Лопушанському, Петру Мошуманському, Володимиру Малецькому, Івану Михайліву, Степану Мандюку, Ігору Яремі, Івану Романяку, депутату міської ради пану Ярославу Кузьмяку.

Надія Ярема висловила вдячність Василю Йонику за його підтримку та співпрацю з асоціацією, художньому керівнику ПТУ – інтернату Руслан Креховецькому, який допоміг організувати мелодійність цього свята, своїй Президії за підтримку, та ту силу духу, яка гартує всіх їх і допомагає витримати усі нинішні випробування. Побажала всім Божого благословення, міцного здоров’я, добра та любові від ближніх і вручила всім присутнім в залі членам асоціації подарунки.

Президія Самбірської районної асоціації ЛОА ВО СОІУ

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123