This website works best with JavaScript enabled

5 червня Сокальська районна асоціація Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» провела районний творчий фестиваль «Барви життя», на якому молодь з інвалідністю змогла продемонструвати свої унікальні здібності та таланти.

Фестиваль відбувся в рамках програми підтримки Львівської обласної асоціації ВО СОІУ своїх районних осередків, творчого та фінансового зміцнення їхньої діяльності. До підтримки діяльності організації, у тому числі і проведення цього фестивалю, доклала багато зусиль місцева влада. Із вітальним словом на святі виступили голова Сокальської районної ради Микола Пасько, начальник управління соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації Володимир Огінський, заступник голови Сокальської міської ради Сергій Марчук, заступник голови Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» Ірина Ткачук, директор Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості Марія Поліщук та голова Червоноградської організації неповносправної молоді «Ніка» Наталія Хайсанова.

Голова Сокальської районної асоціації ЛОА ВО СОІУ Оксана Кононова зазначила, що сьогодні для громадських організацій є дуже важливими розуміння і підтримка місцевої влади та громади. Сокальська районна рада вже 6 років підтримує діяльність Сокальської РА ЛОА ВО СОІУ. Також щиру подяку Оксана Кононова висловила голові Сокальської райдержадміністрації Андрію Дяченку за допомогу в роботі та участі творчого колективу «Вишиванка» у Міжнародному фестивалі у Туреччині у травні цього року.

До свята також долучилися меценати Сокальщини: Ігор Плечінь (керівник ресторану «Володар», у якому проходив фестиваль), музикант ресторану «Володар» Мирослав Венгель, Ростислав Фігурко (піцерія «Фігаро»), Ігор Цар (піцерія «Каліфорнія»), приватні підприємці Андрій Бабух, Володимир Даньчак, Михайло Веклин та Наталія Кінах.

Фестиваль відкрили привітанням голови та нагородженням усіх причетних гостей та меценатів, які всіляко підтримували асоціацію в його проведенні. Також на фестивалі були представлені чудові вироби членів асоціації, які вони разом із волонтерами старанно готували. Творчий колектив Сокальської асоціації «Вишиванка» дивував присутніх своїми хореографічними виступами і піснями, Анна Шот зачаровувала душевним виконанням пісень, театр-студія «Ніка» представила публіці чудову пісню та захопливий танок. Гуморескою підняв настрій присутнім Андрій Яремкевич.

Після смачного обіду усі бажаючі змогли долучитися до веселих конкурсів та святкової дискотеки, на якій змогли розважитися та гарно провести час.

Натхненником та організатором цього чудового дійства стала голова Сокальської РА ЛОА ВО СОІУ Оксана Кононова зі своєю надзвичайною командою. Їхнє вміння підготувати і провести такі заходи викликають захоплення, сімейна атмосфера та професійність, що панує на заходах, викликає велику повагу до цих талановитих та самовідданих людей, які діляться своїми вміннями і знаннями з молоддю, яка цього потребує.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123