This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Повір у себе

Під такою назвою, вперше було проведено фестиваль Старосамбірською районною асоціацією за участю дітей з особливими фізичними можливостями. Розпочав захід о.Ігор Подан УГКЦ. Хвилювань було багато… Але всі виступили на «відмінно». За звичаєм нашого краю, діти піднесли пахучий коровай і низько вклонились нашим присутнім гостям заходу і вручили голові ГО ЛОАІ ВО СОІУ – Кіяновські Оксані Іванівні. Завітали до нас також заступник ГО ЛОАІ ВО СОІУ – Ірина Ткачук, юрист ГО ЛОАІ ВО СОІУ – Надія Зелінська, голови районних асоціація: Самбірська РАІ – Ярема Надія Іванівна та з Радехівщини – голова Василик Ніла Анатоліївна.

 

Одночасно з фестивалем було відзначення День матері. Чудові вірші було продекламовано нашими дітьми, які трішки-трішки відрізнялись здоров'ям від інших. Також під час заходу була виставка робіт дітей та людей з обмеженими можливостями. Всі учасники заходу а також матері отримали від асоціації подарунки та квіти. Вражень було багато і всі позитивні приємно було чути багато теплих слів про роботу нашої організації. Почесну грамоту було вручено голові Старосамбірської РАІ – Галині Литвак за значні успіхи в справі популяризації народної творчості, просвітницьку діяльність та культурний розвиток людей з інвалідністю від голови ГО ЛОАІ ВО СОІУ Кіяновської О.І. Також і не з пустими руками завітали на свято голови районної державної адміністрації – Іван Грись та районної ради – Тетяна Терлецька, які вручали учасникам грамоти та подарунки за участь у фестивалі. Свято вдалось! Бо це вперше… Приємно було бачити в залі всіх керівників районних підрозділів. Всі були у захваті від проведеного заходу. Були і сльози радості, і сльози від почутих віршів про маму, бабусю, про самих себе «таких як є», про рідний район де проживаємо. Бо ми одна родина, одна сім'я – одне ціле нашого району. Любити і шанувати один одного, поважати своїх матусь, бабусь, віддавати честь Пресвятій Діві Марія – святий обов'язок кожного.

На завершення я щиро вдячна всім хто знайшов час і не побоявся дощу, побувати на нашому заході. Наша організація працює, працює як би важно не було, не дивлячись ні на що ми наш район не підвели і не підведемо. Єдине ще б всі сприймали нас так, такими як ми є.

Велика подяка ПП магазину «АВЦ» Михайлу Полюзі за спонсорську допомогу у придбанні солодощів для людей та дітей нашої організації. Нехай Господь нагородить своїми щедротами, захистить від негараздів, подарує многих та щасливих літ життя.

Захід завершився співом «Многая літа».  

Голова Старосамбірської районної

асоціації інвалідів  ГО ЛОА ВО СОІУ                                

Г.М. Литвак

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123