This website works best with JavaScript enabled

Щороку світова спільнота відзначає 3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю. Так, і Старосамбірська районна асоціація провела таке відзначення у залі міської ради м. Старого Самбора. На захід завітали в.о. перший заступник голови Старосамбірської районної державної адміністрації – Руслан Пупа; заступник голови Старосамбірської районної ради – Микола Мартич; начальник відділу патронатної  служби голови Старосамбірської  районної ради Галина Павлечко; керівник підрозділу пенсійного фонду Старосамбірського району – Катерина Борецька; голова м. Старий Самбір – Ігор Трухим; директорка КУ «Старосамбірський РІРЦ» - Марія Фурдичко; керівник Старосамбірської районної філії Львівської області центру зайнятості – Мирослава Пізнак; заступник директора Старосамбірського територіального центру – Олександра Шийка; керівник Старосамбірського відділення УВД ФССУ у львівській області – Ольга Цепенда.

Захід розпочала голова Старосамбірської РАІ – Галина Литвак, де наголосила, що це не свято, це тільки відзначення, що люди з обмеженими можливостями вимагають до себе особливої уваги. Цей день було засновано у 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН, і відзначається щороку. Також  Галина Миколаївна звернула увагу на те, що людям з інвалідністю не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми, як і всі – ми рівні перед Богом. Приємно, що державні структури району не є байдужими до проблем нашої організації. І це радує, що ми не поза увагою, цим є підтвердження, що у районі усуваються бар'єри доступності, сталий розвиток: потенціал технологій інклюзивне навчання у закладах дошкільної та загальної середньої освіти району, допомога у пошуках роботи і т.д., усунення соціальної нерівності, залучення людей з інвалідністю в повсякденне життя суспільства. До розмови приєднались в.о. перший заступник голови Старосамбірської районної державної адміністрації – Руслан Пупа та заступник голови Старосамбірської районної ради – Микола Мартич разом з начальником відділу патронатної  служби голови Старосамбірської  районної ради Галиною Павлечко, вручили активістам асоціації грамоти, подяки та подарунки. Голова м. Старий Самбір – Ігор Трухим з теплими словами подарував великий букет квітів голові Старосамбірської РАІ, Катерина Борецька керівник підрозділу пенсійного фонду Старосамбірського району – вручила подяку Галині Литвак.

Багато теплих слів було сказано за роботу організації . На завершення заходу наймолодші учасники виступили з невеликим концертом, де прочитали неймовірно гарні вірші на тематику даного заходу, співали, колядували. Гості були у захваті проведення такого заходу. По завершенні всім було роздано подарунки за кошти асоціації, а також накрито солодкий стіл – спонсором якого був ПП «АВС» - Михайло Полюга за, що і щиро дякуємо йому.

Галина ЛИТВАК

Голова Старосамбірської районної

асоціації інвалідів ГО ЛОА ВО СОІУ

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123