This website works best with JavaScript enabled
Стрийська районна асоціація інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ заснована 28 січня 2002 року. Голова асоціації Кецик Зіновія Василівна 18.09.1944 року народження.

тел: (03260) 6-13-14

Голова Стрийської районної асоціації інвалідів Кецик Зіновія Василівна нагороджена: Почесною грамотою Міністерства праці і соціальної політики (30.10.2007), Почесною грамотою ВОІ СОІУ (17.11.2004; 24.09.2009); Орденом Княгині Ольги (03.12.2010).

У 2005 році
Стрийська районна асоціація інвалідів налічувала 580 членів, 5 осередків. Стрийською РАІ проведено 1 засідання Ради, 2 засідання Президії.

У 2007 році
проведена звітно-виборча Конференція. Проведено 26 серпня спартакіаду інвалідів. Прийнята районна Комплексна програма соціального захисту і реабілітації інвалідів на 2007-2010 роки.

У 2009 році
забезпечені засобами доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями такі об’єкти, як: Управління праці і соціального захисту, Управління пенсійного фонду, Центр зайнятості населення, поліклініка, стаціонарні відділення лікарні.

У 2010 році
Зареєстровано 226 членів організації.

У 2011році
Зареєстровано 268 членів організації. Протягом року інваліди направлялись в санаторії на реабілітаційне лікування.
2012 рік
Проведено засідання Ради по розподілу обовязків Президії та членів Ради.
Важливим питанням на порядку денному завжди стоїть працевлаштування.
Провели заходи до Великодніх свят. Роздали матеріальну допомогу, відбулися пісні і танці.
В м. Стрию проведено конференцію  "Реалізація та втілення Конвенції ООН про права інвалідів". Проведено  семінар по працевлаштуванню інвалідів в Центрі зайнятості м. Стрия.
7 серпня було проведено районну Спартакіаду інвалідів під девізом: "Ми створюємо світ гармонії". В якій взяли участь близько 50 осіб. Кращі спортсмени приймали участь в обласній спартакіаді.
Взяли участь у проведенні Міжнародного дня інвалідів у м. Львові.
Провели засідання Ради з порядком денним  "Про підсумки роботи асоціації інвалідів за 2012 рік та позачергові заходи асоціації з послідовним виконанням рішень ЛОАІ ВОІ СОІУ".
Круглий стіл на тему: "Вирішення питань обласної комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2011 - 2014рр". у м. Стрию в районному управлінні праці та соціального захисту населення.
Провели підписку періодних видань на 2013 рік.
Провели 4 засідання Президії та 3 засідання Ради.

2014 рік

Єднаймося в прагненні жити краще!

Змінами на краще похвалитись, на превеликий жаль, не можемо. Навпаки, стає все гірше і гірше. Правда, мізерну пенсію підвищують на 3-7 грн, це одна буханка хліба в день, але гляньмо, яка інфляція… Про це ніхто не хоче говорити. З кожним днем все дорожчає: транспорт, залізниця, а якість послуг залишилася такою ж. Комунальні послуги, газ – все подорожчало.

Всі говорять про курс долара. Та наші люди отримують зарплатню і пенсію не в доларах, а в гривнях. Страждаємо ми. Одні жиріють і від жиру бісяться, а інші ледь жевріють.

Звичайно, маємо можливість керувати своєю державою самі, але не відчуваємо себе господарями в ній. Ми, інваліди, а нас є багато, і не тільки інваліди, але весь свідомий народ прагне, щоб Україна вийшла на міжнародну арену. А це можуть зробити тільки ті люди, які є активними творцями нашої самостійної незалежної України. У цей надзвичайно важкий для держави час ми не повинні залишатися байдужими до долі нашої України. Ніхто за нас не збудує держави, треба робити так, щоб наша держава стала цивілізованою.

Єднаймося в єдиному прагненні жити краще. Ми великий народ і заслужили право жити в чесній, демократичній Україні. Ми не зневірилися, не зламалися, рішуче боролися і відстоювали Майдан. Небесна Сотня віддала своє життя, щоб наш народ в Україні процвітав. На минулих виборах нам казали, що все зміниться, покращиться наше злиденне життя, що всіх нагодують. Нам пропонували легкий шлях до щастя, до добробуту.

Потрібно рішуче діяти і самим прокладати свій тернистий шлях. Наш народ терплячий і трудолюбивий, це доказ, що більшість нашої інтелігенції працює за кордоном, а могли б принести користь нашій державі. Ми варті поваги, ми того заслужили. Не просто заслужили, а вистраждали своїм здоров’ям, своїм життям.

Потрібно ретельно підійти до вибору президента. Як і кого виберемо, так і будемо продовжувати жити.

Зіновія КЕЦИК,

голова Стрийської районної асоціації інвалідів

Все буде так, як хоче Бог

В залі засідань Моршинської міської ради 22 липня цього року Моршинським міським товариством та Стрийською районною асоціацією інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ   проведена конференцію на тему:  «Виконання обласної комплексної програми соціальної підтримки і реабілітації інвалідів на 2011-2014 роки  і відповідних Стрийської районної та Моршинської міської  комплексних програм».

Заповнена зала  переконливо говорила про те, що  для людей з  інвалідністю – членів організацій, якими керує кавалер ордена княгині Ольги Зіновія Кецик, питання соціальної підтримки і реабілітації інвалідів є важливими.

Конференцію розпочали хвилиною мовчання за загиблими синами України в боях із російськими загарбниками.

«Все буде так, як хоче Бог»  - так розпочала роботу конференції Зіновія Кецик і засідання увійшло у звичне русло.

Вже стало доброю традицією для міських і районних  осередків  Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ   робити громадські слухання виконання представниками органів місцевого самоврядування  і виконавчої влади своїх зобов’язання перед найбільш незахищеною верствою населення – людьми з інвалідністю.

Про тісну співпрацю осередків  Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ Стрийського району з владними структурами району свідчило широке представництво тих ланок виконавчої влади  району і м.Моршин, в обов’язок яких входить забезпечувати людям з інвалідністю гідне життя, рівне з іншими членами територіальної громади.

Учасниками конференції крім активістів інвалідного руху району були секретар Моршинської міської ради, голова Координаційної ради в справах інвалідів Микола Воєвода, заступник головного лікаря  Моршинської міської лікарні Любомир Вацівський, начальник управління праці та соціального захисту населення Моршинської міської ради Марія Сидор, та начальник відділу управління соціального захисту населення Стрийської райдержадміністрації Марія Федунишин, заступник начальника Стрийського районного відділення Пенсійного фонду України Віра Стадник, депутат Моршинської міської ради Валентина Крук, начальник територіального центру обслуговування одиноких  пенсіонерів та інвалідів Олена Головата.

Аналізуючи виконання комплексних програм соціальної підтримки і реабілітації інвалідів на Стрийщині та в м.Моршин,  учасники конференції наголошували на тих проблемах  стосовно людей з інвалідністю, над якими в районі і м. Моршин ще потрібно ретельно працювати.    Це питання пільгового перевезення інвалідів,  пільгового придбання інвалідами лікарських засобів, пільг на оплату комунальних послуг і багато інших питань.

Висловлювалась думка, що потребує активізації робота з депутатським корпусом Моршинської міської та Стрийської районної рад, а також активізація громадянської позиції  самих членів громадської організації інвалідів особливо у співпраці з органами виконавчої влади Стрийщини.  У виступах учасників конференції  йшла мова про пошук нових шляхів співпраці і нових методів роботи.  При цьому, учасниками конференції відмічався значний особистий вклад у справу соціального захисту і реабілітації людей з інвалідністю голови Моршинського міського і Стрийської районної асоціації інвалідів Зіновії Кецик. 

Висловлювались слушні думки про те, що виконавча влада потребує обов’язкового реформування в плані контролю за виконанням прийнятих рішень і чинного законодавства.

Кожен з виступаючих висловлював надію на швидке завершення в нашій Україні бойових дій і щасливе європейське життя.

Голова Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ Леонід Тарасенко висловив впевненість в здатності інвалідів Стрийщини та м.Моршин згуртувати свої зусилля на утвердження гідності людей з інвалідністю і запровадження нових громадянських засад життя і спілкування.  Все буде так, як хоче Бог, а Бог хоче щастя для нашого народу . В цьому були переконані всі учасники конференції.  

Основні пропозиції, що звучали у ході конференції,  знайшли своє відображення в прийнятій конференцією постанові.

Делегатами на У111 черговий з’їзд Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ були обрані від Стрийської районної асоціації інвалідів Вінціва І.М.  і Марушку Г. В., а від Моршинського міського товариства інвалідів Кецик З.В. і Мацик Г.В.

 

Зеновія КЕЦИК, голова Стрийської районної асоціації і Моршинського міського товариства інвалідів:

Стрийська районна асоціація інвалідів та Моршинське міське товариство інвалідів   вітають Львівську обласну асоціацію ВОІ СОІУ з 25-річчям з дня створення.

Я працюю 17-й рік в підрозділі ЛОАІ і знаю, що на обласній асоціації лежить велика відповідальність. Звісно, проблеми були і ще залишаються. Багато з них вирішити неможливо. Керівники ЛОАІ, виконавчий апарат з великою відповідальністю ставляться до проблем інвалідів. проводячи різні заходи в районах чи містах, вони знаходять розуміння з місцевою владою і вирішують багато проблемних питань на місцях.

Приємно, що атмосфера в обласній асоціації доброзичлива, взаєморозуміння і взаємоповага панує серед працівників.

Побільше б таких заходів, зокрема, як спартакіади, семінари,конференції тощо. Там ми вчимося, набуваємо нашого досвіду.

Багато добрих слів можна сказати про часопис «Благовіст», що став нашим другом і порадником, захищаючи інтереси малозабезпечених інвалідів. матеріали всіх рубрик цікаві, потрібні. Рубрика «Ваше здоров’я», безумовно, дуже потрібна, але пишучи про хвороби, писати тільки коротко клініку і лікування. Не погано було б ввести рубрику, в якій друкувати щось для душі, бо хочеться трішечки різноманітності, особливо для молоді!

Пропоную обласній асоціації інвалідів разом з головою ВОІ СОІУ Василем Назаренком докласти максимум зусиль, щоб був прийнятим Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів загального захворювання».

Спартакіада інвалідів Стрийщини

Відбулася 14 спартакіада інвалідів Стрийського району з нагоди 23 р. Незалежності України та Дня фізичної культури під гаслом: «Ми створюємо світ гармонії».

Її організували Стрийська районна асоціація інвалідів (голова Кецик З. В.); управління соціально-гуманітарної політики райдержадміністрації (Буцерко Л. В.); відділ сім’ї та молоді Стрийської райдержадміністрації (Бурдин М. В.).

Державний прапор України підняли Іван Рожнятовський та Тетяна Івасенко. Далі вшанували пам'ять полеглих за незалежність України.

З привітаннями звернулись перший заступник голови РДА Микола Дмитришин, голова районної ради Роман Козак, в. о. начальника відділу сім’ї та молоді РДА Марія Бардин; заступник голови правління райорганізації УТОС Марія Щудлик. А також голова Стрийської РАІ Зіновія Кецик, яка попросила хвилину мовчання в пам'ять членів асоціації – Зеновія Притулу, Ярослава Труха, Юрія Погоріляка.

Промовили молитву «Отче наш» за хлопців, які на полі бою відстоюють територіальну цілісність України.

Змагання проходили в таких видах спорту: шашки, шахи, стрибки в довжину, медицинбол, бомбаскет, дартс, перегони на візках.

Назвемо переможців.

Перегони на візках: Іван Рожнятовський, Василь Ольшанецький.

Стрибки в довжину. Чоловіки: Михайло Черепаня, Любомир Курило, Василь Воротняк. Жінки: Тетяна Івасенко, Лідія Ільницька, Анна Саварин.

Медицинбол. Чоловіки: Василь Воротняк, Михайло Черепаня, Степан Шепетяк. Жінки: Галина Марушка, Тетяна Івасенко, Марія Щудлик.

Бомбаскет. Чоловіки: Іван Рожнятовський, Василь Телегей, Юрій Кузьміних. Жінки: Анна Саварин, Галина Мацик, Марія Щудлик.

Дартс. Чоловіки: Любомир Курило, Юрій Кузьміних, Василь Телегей. Жінки: Галина Мацик, Ганна Павляк, Неля Гиряк.

Шашки. Чоловіки: Мирон Мельниченко, Василь Воротняк, Іван Вінців. Жінки: Ганна Павляк, Катерина Левицька.

Шахи: Мирон Мельниченко, Степан Саврига, а третє місце розділили Мирон Сирватка і Михайло Садовий.

Неодноразовими призерами були: Іван Рожнятовський, Любомир Курило, Юрій Кузьміних, Галина Мацик, Василь Воротняк, Михайло Черепаня, Тетяна Івасенко та ін.

Присутнім було накрито солодкий стіл завдяки заступнику голови Стрийської РДА – Миколі Дмитришину.

 

Грамоти вручали голова Миртюківської сільської ради Михайло Олійник, головний суддя Євген Рошак, голова Стрийської РАІ Зіновія Кецик.

 

Відзначення Міжнародного дня інвалідів

При відзначенні Міжнародного дня інвалідів у Стрийському районі до учасників заходу звернувся заступник голови райдержадміністрації Володимир Мельник. Він вручив головам та активним членам громадських організацій інвалідів відзнаки. Виступили начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Леся Буцерко, голова Стрийської районної асоціації інвалідів Зіновія Кецик, голова місцевої організації УТОГ Ореста Янківська, голова місцевої організації УТОС Зіновій Бісик,  голова організації матерів дітей-інвалідів Леся Назаренко. Присутні хвилею мовчання вшанували пам’ять героїв України та активістів, що відійшли з життя. Група активістів відзначена грамотами районної асоціації інвалідів.

У залі були виставлені вироби з дерева Івана Приходька, вишивки бісером Івана Вінціва, Іванни Шепітяк, Зіновії Кецик.

Відбувся концерт жіночого вокального ансамблю товариства сліпих «Стриянка» та фольклорного колективу «Намисто» районного Народного дому.

Стрийська районна спартакіада
У районому будинку культури Стрийського району відбувся шашко-шаховий турнір серед івалідів. Понад 30 осіб взяли участь в турнірі. З словами привітання звернулася в/о завідуючого віділу у справах молоді та спорту Стрийської райдержадміністрації Марія Бардин. Змагання проводилися серед жінок і чоловіків.
А на стадіоні школи-ліцею с.Мертюки відбулася 16 районна спартакіада. Під звуки Гімну України підняли Державний Прапор України неодноразовий чемпіон України, майстер спорту з пауерліфтингу Іван Рожнятовський, а також Іван Вінців і Галина Марушка.
Зі словами привітання звернулася в/о завідуючого відділу у справах молоді та спорту Марія Бардин.
Перший заступник голови Стрийської райдежадміністації Любомир Кащук, перший заступник голови райради В.М Зубрицький побажали всім міцного здоров'я та перемог. Виступили в/о керівника управління праці та соцзахісту Зоряна Снігур та Марія Фидунишин, голова управління УТОС Зеновій Бісик, голова управління УТОГ Ореста Янківська, голова Стрийської міської асоціації інвалідів Дарія Корінець, голова Стрийської районної асоціації інвалідів Зіновія Кецик, директор школи-ліцею Ігор Цюк, головний суддя Євген Рошак.
Змагання проходили з легкої атлетики, дартсу, медицинболу, стрибків у довжину, армреслінгу, бомбаскету, перегонів на візках.
Переможцям вручили грамоти та грошову премію від Стрийської райдержадміністрації. Грошову премію було роздано і всім учасникам, які почували себе переможцями. Брали участь в змаганнях 52 особи.
Зіновія КЕЦИК,
голова Стрийської РАІ

Конференції в Моршині та Стрийському районі

Відбулися звітно-виборні конференції Моршинського міського товариства інвалідів і Стрийської районної асоціації інвалідів. Із звітом про роботу за період з 2011 по 2016 рр. виступила голова Зіновія Кецик.

На конференції виступили: голова координаційної Ради, секретар міста Микола Воєвода, заступник голови Стрийської районної державної адміністрації з гуманітарних питань Оксана Мелень, головний лікар Моршинської міської лікарні Геннадій Юкшинский, завідувач відділення територіального центру обслуговування одиноких непрацездатних громадян Віра Голобен та інші.

Заступник голови ЛОАІ ВОІ СОІУ Оксана Кіяновська розповіла про критичну ситуацію, яка склалася в правовому і соціальному захисті людей з інвалідністю в Україні. Про внесення і затвердження змін та доповнень до редакції статуту Моршинського МТІ і Стрийської РАІ.

Головою Моршинського міського товариства інвалідів і Стрийської районної асоціації інвалідів обрана Зіновія Кецик, її першим заступником став Іван Вінців. Другим заступником Моршинського міського товариства інвалідів обрано Галину Мацик, а в Стрийській районній асоціації інвалідів – Івану Кухтій.

Зеновія КЕЦИК,

голова Моршинського МТІ та Стрийської РАІ

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123