This website works best with JavaScript enabled

 З Різдвом святим ми вас вітаєм
 Добра і злагоди бажаєм
 Хай щастя Бог вам посилає
 Христос ся рождає !
 На многії літа!

9 січня члени Асоціації інвалідів м. Трускавця, міської організації ветеранів війни та праці, Ради Старійшин, малозабезпечені, воїни АТО, представники громадських організацій Трускавця, Стебника, Дрогобицького району побували на  традиційній святковій благодійній вечері в санаторії ‘’Карпати’’  під керівництвом Лева Грицака.                                               

Участь в  Різдвяних урочистостях  взяли народний депутат України Сергій Євтушок та голова обласної «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк. 

Пишні столи  та гарний  концерт  щедро додали  людям гарного  настрою.


 «Люди добрі, колядуйте, Сина Божого віншуйте!» Такими словами 
 10 січня  члени  Трускавецької міської асоціації інвалідів  та працівники центральної бібліотеки разом  згуртувалися та колядували .Ще з  порога лунали дзвінкі колядки, святкові віншування. За різдвяним столом згадали призабуті колядки наших дідів-прадідів і частувалися смачними пампухами. З особливим теплом була виконана величальна «Добрий вечір тобі, пане господарю»,«Нова радість стала» та багато інших.
 Догоріла свіча, столи спорожніли, настала тиша та в повітрі ще панував дух Різдва і нагадував про народження Месії, Спасителя світу.

Голова  Трускавецької МАІ  Заблоцька  Надія.
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123