This website works best with JavaScript enabled

23.05.2019 р. в Трускавці    відбувся  соціальний проект для людей з інвалідністю «Радість життя у творчості». Його ініціатор Львівська обласна асоціація всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України»

Трускавецька міська асоціація інвалідів реалізувала фестиваль талантів ʺРадість життя у творчостіʺ для  людей  з інвалідністю. 

  Мета:Розвиток творчих  здібностей  і культурного розвитку осіб з інвалідністю,популяризація народної творчості та просвітницької діяльності.

Завдяки фестивалю намагаємся сприяти у формуванні світогляду та відчутті прекрасного в людей та молоді з інвалідністю, мотивувати учасників до віри у власні сили, допомагати їм з інтеграцією в суспільство, а також, завдяки активній діяльності, привертати увагу громадськості до проблем людей та молоді з інвалідністю.

Ініціатором виступила Львівська обласна асоціація ВО СОІУ, яка оголосила Конкурсний  Проект, з умовою дотримання  та виконання  всіх пунктів  Положення Проекту,  та надала кошти.

У конкурсі  приймали участь десять  особливих людей -  членів  Трускавецької міської асоціації інвалідів. В рамках проекту  були здійснені  такі заходи: Асоціація  представила 10 учасників.  Під час фестивалю відбувся концерт талантів: учасники виступали з творчими номерами, представляли власні роботи, а гості заходу мали змогу отримати багато позитивних емоцій.  Сім учасників виконали два і більше  творів свого жанру .-  В залі лунали пісні та вірші, інструментальне виконання Виставлялися твори трьох учасників фестивалю  особистої творчості:вишивка, роботи з дерева ,каменю.    У «візитці» кожен з них розказав про себе та продемонстрував свої таланти. Вони вийшли на сцену в українському вбранні. Участь  нашої асоціації в цьому Проекті дала змогу закупити  сценічні костюми, про які ми давно мріяли, але не мали коштів купити.Окрім того, кожен учасник отримав  подарунок і подяку за участь у фестивалі -  Ми  вручили для всіх учасників грамоти і подарунки.  Ми запросили на фестиваль представників міської влади – голову міста Кульчинського А. Б., завідувача  відділу культури Татомир Т. Є.,художнього  керівника  Народного дому міста Соляник О.А., акомпаніатора - баяніста Народного дому міста Шкільника Б. С., директора трускавецького радіомовлення  журналіста Поливку Л.Л.,керівництво ЛОАІ ВОІ СОІУ  та 30 членів ТМАІ . Конкурс  передбачає обирання переможців, які поїдуть на обласний фестиваль.

 Голова Трускавецької міської  асоціації інвалідів 

Надія Заблоцька.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123