This website works best with JavaScript enabled

22

14 лютого світ відзначає День святого Валентина.Повітря вже пахне весною,а душа просить лірики та романтики.  У це свято прийнято вітати своїх других половинок та просто хороших друзів щирими словами. 15.02. 2020 на Стрітеня Господнього – свято, що прославляє Богоявлення на землі, звеличує Ісуса Христа та віддає честь Пречистій Діві Марії, як Богоматері, в рамках соціально-культурного проекту"Натхнення.Можливості.Успіх.

Я зможу" голова Трускавецької міської асоціації інвалідів  Надія Заблоцька  та художній керівник Олена Соляник   - Народний дім міста   організували  незабутню зустріч з  поетами,творчими трускавчанами  в улюбленій , затишній кав'ярні"Бісквіт" .   Мета проекту – довести   людям з інвалідністю, що вони є повноцінними членами суспільства,можуть вести активний спосіб життя, спілкуватися, мати стосунки та створювати сім’ї. Поділилися  з присутніми романтичним  настрєм  прийшли  -  трускавчанка Оксана  Щерба  та   Почесний  громадянин  міста Трускавця член Трускавецької міської асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ В`ячеслав  Умнов.Громада міста Трускавця знає В`ячеслава Васильовича ,як достойного діяча в області освіти, науки, культури, мистецтва, просвіти, фізичної культури, спорту, реабілітації серед  людей з інвалідністю.Вячеслав Умнов  автор багатьох   пісень,які успішно виконує   ансамбль Трускавецької міської асоціації інвалідів  ,,Калинонька,,.  Воістину,  людина  не  знає ,які стежки   доля  їй готує.Оксана Щерба  за професією  медик ,  пише віднедавна  Поезія Оксани  запала в душу,приємно  вразила ,подарувала безліч яскравих емоцій, щирих посмішок і незабутніх щасливих миттєвостей . У це романтичне свято такі талановиті люди  подарували   нам  частинку своєї  любові ,потішили нас  теплими словами! За горнятком Карпатського чаю та солодким десертом ми смакували та слухали  авторську поезію . Потім переспівали  безліч різних українських пісень.  Кав’ярня’’Бісквіт’’ гарний сучасний заклад, затишна обстановка, атмосфера - неймовірна ,обслуговування надзвичайно приємне, привітний та компетентний персонал . В асортименті смачні десерти ,випічка кава,чай та капучіно. А найголовніше ,що людей з інвалідністю тут приймають щиро.

Висловлюємо подяку власнику кав'ярні "Бісквіт": Роману Штангрету,а також Людмилі Аугустин і Оксані Кузан, які зробили сьогоднішню зустріч теплою, смачною і затишною!

Як сила тяжіння зближує планети, так і любов об'єднує людей, незважаючи на різні характери, смаки та інтереси. Любити – значить дивитися не один на одного, а дивитися в одному напрямку. Дуже важливо відшукати це почуття, а тим, хто вже знайшов, ніколи його не втрачати! Бажаю любові, розуміння, ніжності, романтики! Щоб завжди були руки, які зігріють, губи, які поцілують, і душа, яка любить. Даруйте любов і отримуйте. Нехай  ваші  серця будуть  завжди закоханими!

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123