This website works best with JavaScript enabled
У рамках відзначення 25-річного ювілею Золочівської районної асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ 17 вересня її 50 активних членів взяли участь у паломницькій поїздці до святих місць. Організувала її незмінний ось уже 25 років голова організації – Марія Семенчук за сприяння декана Михайла Сукмановського, депутата Верховної ради України Тараса Батенка та спонсора Володимира Миськевича.
Вирушили у подорож із молитвою і благословенням о. Михайла. Григорій Гайдар, водій комфортного автобуса, гарантував безпеку, а на поміч завжди готові були прийти медики – Людмила Мисник і Зоряна Василаш.
Перша зупинка – Крехівський монастир, спогади про який датують 17 ст. Саме у той час Йоіл і Сильвестр – ченці-священики облаштували у цих місцях невелику печеру, де життя їх постійно проходило в молитві. Учасники подорожі взяли участь у Святій Літургії, а згодом напилися цілющої води зі священичого джерела.
Згодом на нас очікувала захоплива екскурсія у місто-музей Жовкву, де відвідали церкву Святої Тройці , збудовану 1720 р.
Останнім паломницьким місцем нашої подорожі була Унівська Лавра. Намолене місце дає силу, зцілює і повертає здоров’я. Отець Михайло відслужив Молебень до Божої Матері. Ми спільно помолились за тих воїнів, які захищають Україну на Сході.
Така сила святих місць і цілющої молитви, що люди забули про свої недуги.
Ярослава МЕЛЬНИК, Марія СЕМЕНЧУК
м. Золочів Львівська обл.
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123