This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Червоноградська міська асоціація інвалідів заснована в травні 1998 року. Першим головою асоціації була Черній Емма Григорівна 22.05.56 року народження. 03.02.2019 р. Головою асоціації було обрано Мисака Івана Миколайовича.

адреса асоціації: 80100, м. Червоноград, вул. В.Великого, 1-а

тел: (03249) 2-10-84

 

Голова Червоноградської міської асоціації інвалідів Ділявський Богдан Іванович нагороджений: Почесною грамотою Головного управління праці та соціального захисту (03.12.2010).

У 2001 році

проведена звітно-виборча Конференція Червоноградської міської асоціації інвалідів, на якій був обраний головою асоціації Петришин Михайло Володимирович 22.05.1956 року народження.

У 2004 році

проведена звітно-виборча Конференція Червоноградської міської асоціації інвалідів. Затверджено міську Комплексну програму соціальної підтримки і реабілітації інвалідів на 2004-2006 роки.

У 2006 році

зареєстровано 659 членів асоціації. Проведено 1 засідання Ради, 3 засідання Президії.

У 2007 році

зареєстровано 649 членів асоціації. Створено Центр спортивно-трудової реабілітації інвалідів.

У 2008 році

зареєстровано 560 членів асоціації. Звітно-виборча Конференція Червоноградської міської асоціації інвалідів проведена 5 листопада.

У 2009 році

проведено 3 засідання Ради, 3 засідання Президії.

У 2010 році

Львівська обласна асоціація інвалідів взяла участь в зборах активу по підготовці до звітно-виборчої Конференції Червоноградської міської асоціації інвалідів. Позачергова звітно-виборча Конференція Червоноградської міської асоціації інвалідів відбулась 26 червня, на якій був обраний головою асоціації Ділявський Богдан Іванович 21.11.49 року народження. ЛОАІ провела перевірку статутної діяльності Червоноградської МАІ, та взяла участь у засіданні Ради Червоноградської МАІ.

У 2011 році

забезпечені засобами доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями такі об’єкти, як: Міська Рада, Управління праці і соціального захисту, Пенсійний фонд, Центр зайнятості, стаціонарні відділення лікарні, магазини. На реабілітаційне лікування в санаторії скеровано 3 особи. Передплачено 102 примірника газети «Благовіст».

У 2012 році

24 серпня проведено чергову Спартакіаду для інвалідів міста.

2013 рік

22 серпня 2013 р. провела міську Спартакіаду інвалідів, присвячену 22-й річниці Незалежності України та дню Шахтаря. У Спартакіаді взяли участь організації інвалідів міста: міська організація неповносправної молоді «НІКА», міська організація «Промінь надії», всього було 45 учасників.

Відкрив Спартакіаду начальник відділу фізичної культури та спорту при міськвиконкомі В. І. Гаврилюк.

 

Учасники Спартакіади змагалися в шахах, шашках, дартсі, перегонах на візках, бігу на 60 та 100 метрів та більярді.

Після закінчення змагань учасники, які здобули призові місця, були нагородженні грамотами та медалями.

Організатори змагань висловлюють подяку спонсорам за допомогу та підтримку.

2014 рік

Цього року під рубрикою «Актуальне інтерв’ю» ми організовуємо серію діалогів з головами районних, міських асоціацій інвалідів. У цих інтерв’ю намагаємось порушувати гострі питання з практики діяльності громадських організацій інвалідів.

У роботі кожної асоціації, зрозуміло, є свої особливості, свої обставини праці, свої труднощі, зумовлені як місцевими умовами, так і ставленням влади, активністю чи пасивністю активістів. Звідси – і певний набутий досвід, і водночас гострота невирішених проблем. Так, для Буської районної асоціації ЛОАІ характерним є багатогранність заходів, які проводять учасники спільноти – мистецькі майстер-класи, творчі зустрічі, гурткова робота тощо, про що детально розповіла голова асоціації Софія Климус («Благовіст», №9 від 8 березня 2014 р.). А ось у Сокальській районній асоціації ЛОАІ, як розповіла її голова Оксана Кононова (№16 від 10 травня 2014 р.) активізують роботу волонтерів, працюють над підготовкою і реалізацією проектів. Та для обох асоціацій важливим залишається потреба фінансування життєдіяльності спільноти.

Тепер ми вирішили запросити до діалогу керівництво Червоноградської міської асоціації. Відповісти на запитання погодилась в. о. голови асоціації Емма Черній.

Надалі плануємо запросити до розмови й інших голів асоціацій.

- Еммо Григорівно, торкнемось кількох болючих проблем. Вони стосуються кожного інваліда. Інвалідам стає все важче виживати в умовах сучасної фінансової, економічної кризи. Багато хто опинився на межі виживання. Про це люди кажуть, коли дзвонять і пишуть до редакції. А яке становище в Червонограді? Який бачите вихід?

- Підвищення цін на комунальні послуги, ліки, продукти харчування та інші послуги більшість інвалідів м. Червонограда дуже відчули це на собі. Наприклад, у нас є сім’я Весній. Анелія Дмитрівна – інвалід І групи, онкозахворювання, а Іван Михайлович – інвалід ІІ гр., має трофічну язву обох ніг. Їх дохідна частина на місяць складає 2800 грн. Половина цього доходу йде на лікування, а ще треба купити продукти, взуття та інше.

І таких, як вони, пів Червонограда. Було б добре, якби нова влада відкрила у Червонограді дві державні аптеки, які б фінансувалися з держбюджету, бо власники приватних аптек підвищують ціни вдвічі, а то і втричі. Ніхто не може їх контролювати.

- Кожна громадська організація інвалідів має організаційно зміцнюватися, збільшувати кількість своїх активістів. Чи є для цього у вас резерви?

- У нашій організації більша частина її членів – це інваліди старшого віку, молодих мало. Якщо хтось і приходить до нас, то зразу питають: «Яку ви даєте допомогу – путівку чи матеріальну допомогу?» Ми їм відповідаємо, що цими питаннями займається міське Управління праці та соціального захисту. Асоціація не має такого фінансування, таких можливостей допомоги і на цьому візит закінчується. Тож є проблеми. Міські, районні асоціації мають отримувати більшу підтримку держави.

Через рік, в 2015 році, в нас буде звітно-виборна конференція. Вже зараз на засіданні Ради будемо порушувати питання – кого пропонувати на голову асоціації та його першого заступника. В даний час немає таких претендентів на ці посади.

- Досвід якої міської, районної асоціації вважаєте цікавим для вас? Чи можна з цього досвіду щось запозичити?

- Для нас гарним прикладом роботи є Бродівська районна асоціація інвалідів. Хотіли б, щоб прийшов і до нас такий керівник. Будемо плекати надію.

- Дякуємо, Еммо Григорівно, за розмову.

 

Конференція в Червоноградській міській асоціації інвалідів на Львівщині

25 липня  2014 року Червоноградська міська асоціація інвалідів провела конференцію, на якій розглянула питання  про роботу в  Червонограді над  виконанням  міської Комплексної програми соціальної підтримки і реабілітації інвалідів на 2011- 2014 роки, вибори делегатів на У111 черговий з’їзд Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ та деякі питання організаційного характеру. На конференції були присутні Ірина Шмирко – начальник Червоноградського міського управління  соціального захисту населення, яка розповіла про те, як забезпечується в місті соціальний захист людей з інвалідністю, яких в місті на обліку більше ніж 12 тисяч. Відповідати на запитання членів конференції їй допомагала завідуюча відділом по роботі з інвалідами Ольга Юрченко. Важливою для учасників конференції інформацією поділилась в своєму виступі начальник Червоноградського міського відділення Пенсійного фонду України Світлана Сідельник. Активним був обмін думками між учасниками конференції і представниками влади. Висновок був спільний : робота всіх рівнів виконавчої  для покращення роботи над вирішенням проблем інвалідів в місті необхідно з однієї сторони підвищити активність інвалідів та їх громадської організації у вирішенні існуючих завдань, а з другої – зробити більш прозорим прийняття рішень і контроль за їх виконанням представниками місцевого самоврядування та виконавчої влади міста.  Учасники конференції задовільнили прохання Богдана Ділявського про звільнення його від обов’язків голови Червоноградської міської асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ через сімейні обставини. Головою міської асоціації обрана Емма Черній, а Богдан Ділявський - одним із її заступників. Присутній на конференції голова Львівської обласної асоціації інвалідів Леонід Тарасенко    наголосив на важливості проведення подібних зібрань і контролю громадськості над виконанням чинного законодавства і взятих на се зобов’язань, чим і є міська Комплексна програма соціальної підтримки і реабілітації інвалідів на 2011- 2014 роки. А перший заступник голови обласної асоціації інвалідів Оксана Кіяновська підкреслила, що лише небайдужість кожного в питаннях зміни нашого життя і наша відповідальність зробить понесені нашим народом жертви недаремними.

Конференція обрала Черній Е.Г. і Ділявського Б.І. делегатами  У111 чергового з’їзду Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ.

 

2015 рік

Звітно-виборна конференція Червоноградської міської

асоціації інвалідів ЛОІ ВОІ СОІУ

13 серпня 2015 року відбулась звітно-виборна конференція Червоноградської міської асоціації інвалідів ЛОІ ВОІ СОІУ. Заслухали інформацію голови ЧМАІ про роботу Ради за період з 25.06.2010р. по 13.08.2015р. Роботу Ради ЧМАІ за даний період визнали задовільною, затвердили звіт ревізійної комісії про роботу ЧМАІ.

Постановили новообраній Раді ЧМАІ розробити план заходів по реалізації «Комплексної програми» та інших соціальних програм стосовно людей з інвалідністю. Першим заступником голови Червоноградської міської асоціації інвалідів обрали Черній Емму Григорівну, а головою Червоноградської міської асоціації інвалідів – Мисика Івана Миколайовича.

2016 рік

Змагалися червоноградці
5 серпня 2016р. Червоноградська міська асоціація інвалідів провела міську Спартакіаду інвалідів м. Червонограда на честь 25-ї річниці Незалежності України та Дня Шахтаря. В Спартакіаді взяла участь ГО неповносправної молоді «НІКА», ГО "Спортивна федерація для атлетів з особливостями розумового та фізичного розвитку», ГО «Промінь надії» та інваліди міста.
Відкрили Спартакіаду голова Червоноградської міської асоціації інвалідів Мисак І.М., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Турко Н.Р., начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Гаврилюк В.І.
Учасники Спартакіади брали участь в змаганнях з таких видів спорту : шахи, шашки, дартс, перегони на візках, біг на 60метрів, більярд.
Переможцями стали:
Шахи: 1 місце - Глобис Ігор, 2 місце – Собольков Михайло.
Шашки: жінки 1 місце – Пелип Світлана, 2 місце – Колтика Валя, 3 місце – Івать Ірина.
чоловіки 1 місце – Задолинний Андрій, 2 місце – Дрозд Саша, 3 місце – Березюк Олександр.
Дартс: жінки 1 місце Шот Анна, 2місце – Хайсанова Олена, 3 місце – Івать Ірина . чоловіки 1місце – Делявський Богдан, 2 місце – Никитюк Юра, 3 місце – Ребізант Володя.
Біг на 60 м.:жінки 1 місце – Росоловська Света, 2 місце – Івать Ірина,3 місце – Крівова Галина .
чоловіки 1 місце – Підсудкевич Богдан, 2 місце –Лучков Дмитро,3 місце – Никитюк Юра.
Перегони на візках: жінки 1 місце – Шот Анна, 2місце – Міхайленко Люба, 3місце – Колтика Валя.
чоловіки 1 місце - Уніч Іван, 2 місце - Гедз Василь, 3 місце - Сохань Святослав.
Більярд: 1 місце - Баран Ігор, 2 місце – Діденко Борис, 3 місце – Глобис Ігор.
По закінченню змагань учасники,які здобули призові місця, були нагородженні грамотами та медалями. Після закриття Спартакіади був накритий солодкий стіл де пригощалися всі учасники змагань. Жоден з учасників не залишився без уваги.
Іван МИСАК,
голова Червоноградської міської асоціації інвалідів

25 років Червоноградської міської асоціації

Червоноградська міська асоціація провела урочисті збори, присвячені 25-й річниці з дня створення асоціації та Міжнародному дню інваліда.

На зборах виступили засновник асоціації та її перший голова Собольков М.Ю., голови асоціації, які здійснювали свою діяльність у різні роки: Черній Е.Г., Петришин М.В., Делявський Б.І., Мисак І.М.

Членів асоціації привітали начальник міського відділення Пенсійного фонду Сідельник С.Б., заступник начальника міського управління праці та соціального захисту населення Михальчук М.М., начальник фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Сташкевич Р.Я., голова громадської організації неповносправної молоді «Ніка» Хайсанова Н.П.

Урочисті заходи завершились концертом громадської організації неповносправної молоді «Ніка».

Іван МИСАК,

голова Червоноградської міської асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123