This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

22

14 лютого світ відзначає День святого Валентина.Повітря вже пахне весною,а душа просить лірики та романтики.  У це свято прийнято вітати своїх других половинок та просто хороших друзів щирими словами. 15.02. 2020 на Стрітеня Господнього – свято, що прославляє Богоявлення на землі, звеличує Ісуса Христа та віддає честь Пречистій Діві Марії, як Богоматері, в рамках соціально-культурного проекту"Натхнення.Можливості.Успіх.

Фінал

Трускавецька міська асоціація інвалідів це велика дружня родина.Тут вміють підтримувати один одного,надихати,співчувати у будь-яких життєвих ситуаціях. 

Трускавецька міська асоціація інвалідів та Народний дім міста  до міжнародного дня  інвалідів    організували та 4 грудня  провели конкурс «Краса без обмежень-2019». Конкурс  проводився  з метою залучення людей  з функціональними обмеженнями до культурних і духовних цінностей, демонстрації суспільству, що люди з інвалідністю мають сили і талант для самореалізації в соціумі, і відчувають себе повноцінними членами суспільства. Пріорітетом кандидаток на учасниць Конкурсу  стали :активна життєва позиція дівчат та жінок, їх творчі здібності, захоплення співом, танцями, вишиванням, малюванням,спортом.  

Нова радість стала,

Яка не бувала

Над вертепом звізда ясна

Увесь світ засіяла…

Духовна радість обіймає кожного з нас в день Різдва Христового , бо цей день – незвичайний та належить до великих християнських свят, які відзначаються особливо урочисто.  Трускавецька міська асоціація інвалідів розпочала святкування  різдвяних свят колядою в голови міста Трускавця  Андрія Кульчинського та Трускавецькій міській раді. Згодом колядники Трускавецької МАІ мали велику честь, 8 січня   2020 року , у  святковий  день Різдва Христового, колядувати  в церкві Покрови Пресвятої Богородиці у Трускавці.  Відділ культури  Трускавецької міської ради  включив в Програму святкувань новорічно-різдвяних свят  ансамбль ’’Калинонька’’  Трускавецької міської асоціації інвалідів.  9 січня Трускавецька МАІ гостювала в ГКК «Карпати», де  за ініціативою і щедрій доброчинності генерального директора Лева Грицака ,  вже традиційно , організовується  благодійна вечеря для людей з інвалідністю, людей похилого віку, для ветеранів Другої Світової війни, комбатантів ОУН-УПА, для воїнів АТО, для малозабезпечених й самотніх громадян Трускавця і околиці. Президія  Трускавецької МАІ  щиро вдячна Леву  Грицаку   за запрошення на благодійний захід . Лев Грицак  та Володимир Козявкін  найкращі благодійники асоціації інвалідів, які   оплатили  100 екземплярів  річної передплати  всеукраїнської  газети для   людей з інвалідністю ‘’Благовіст’’ членам асоціації. 10 січня Трускавецька міська асоціація інвалідів та  центральна  міська  бібліотека  провели  етновечірку «У ніч перед Різдвом з героями Миколи Гоголя» . Це казка Різдвяної ночі, неймовірний український колорит, народознавча основа, характерні образи українського села.На Різдвяну казку до бібліотеки завітало багато гостей. Ведучі заходу дуже вдало розповіли ,як переплелися давні легенди й картини життя українського села: фантастичне і комічне, фольклор, магія та веселі пригоди.  Зачарував своїми колядками вокальний гурт Трускавецької міської асоціації інвалідів «Калинонька», завдяки якому присутні відчули дух Різдва. А фрагменти фільму «Ніч перед Різдвом» були спроектовані так, як велична історія Різдва Христового. Атмосфера гармонійної української ночі запалила в душах глядачів казку. І звичайно, не обійшлося без частування пампухами, і побажаннями всім добра, миру і многая літ!

Голова Трускавецької МАІ  Надія  Заблоцька .

23.05.2019 р. в Трускавці    відбувся  соціальний проект для людей з інвалідністю «Радість життя у творчості». Його ініціатор Львівська обласна асоціація всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України»

Трускавецька міська асоціація інвалідів реалізувала фестиваль талантів ʺРадість життя у творчостіʺ для  людей  з інвалідністю. 

  Мета:Розвиток творчих  здібностей  і культурного розвитку осіб з інвалідністю,популяризація народної творчості та просвітницької діяльності.

Завдяки фестивалю намагаємся сприяти у формуванні світогляду та відчутті прекрасного в людей та молоді з інвалідністю, мотивувати учасників до віри у власні сили, допомагати їм з інтеграцією в суспільство, а також, завдяки активній діяльності, привертати увагу громадськості до проблем людей та молоді з інвалідністю.

Ініціатором виступила Львівська обласна асоціація ВО СОІУ, яка оголосила Конкурсний  Проект, з умовою дотримання  та виконання  всіх пунктів  Положення Проекту,  та надала кошти.

У конкурсі  приймали участь десять  особливих людей -  членів  Трускавецької міської асоціації інвалідів. В рамках проекту  були здійснені  такі заходи: Асоціація  представила 10 учасників.  Під час фестивалю відбувся концерт талантів: учасники виступали з творчими номерами, представляли власні роботи, а гості заходу мали змогу отримати багато позитивних емоцій.  Сім учасників виконали два і більше  творів свого жанру .-  В залі лунали пісні та вірші, інструментальне виконання Виставлялися твори трьох учасників фестивалю  особистої творчості:вишивка, роботи з дерева ,каменю.    У «візитці» кожен з них розказав про себе та продемонстрував свої таланти. Вони вийшли на сцену в українському вбранні. Участь  нашої асоціації в цьому Проекті дала змогу закупити  сценічні костюми, про які ми давно мріяли, але не мали коштів купити.Окрім того, кожен учасник отримав  подарунок і подяку за участь у фестивалі -  Ми  вручили для всіх учасників грамоти і подарунки.  Ми запросили на фестиваль представників міської влади – голову міста Кульчинського А. Б., завідувача  відділу культури Татомир Т. Є.,художнього  керівника  Народного дому міста Соляник О.А., акомпаніатора - баяніста Народного дому міста Шкільника Б. С., директора трускавецького радіомовлення  журналіста Поливку Л.Л.,керівництво ЛОАІ ВОІ СОІУ  та 30 членів ТМАІ . Конкурс  передбачає обирання переможців, які поїдуть на обласний фестиваль.

 Голова Трускавецької міської  асоціації інвалідів 

Надія Заблоцька.

 З Різдвом святим ми вас вітаєм
 Добра і злагоди бажаєм
 Хай щастя Бог вам посилає
 Христос ся рождає !
 На многії літа!

9 січня члени Асоціації інвалідів м. Трускавця, міської організації ветеранів війни та праці, Ради Старійшин, малозабезпечені, воїни АТО, представники громадських організацій Трускавця, Стебника, Дрогобицького району побували на  традиційній святковій благодійній вечері в санаторії ‘’Карпати’’  під керівництвом Лева Грицака.                                               

Участь в  Різдвяних урочистостях  взяли народний депутат України Сергій Євтушок та голова обласної «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк. 

Пишні столи  та гарний  концерт  щедро додали  людям гарного  настрою.


 «Люди добрі, колядуйте, Сина Божого віншуйте!» Такими словами 
 10 січня  члени  Трускавецької міської асоціації інвалідів  та працівники центральної бібліотеки разом  згуртувалися та колядували .Ще з  порога лунали дзвінкі колядки, святкові віншування. За різдвяним столом згадали призабуті колядки наших дідів-прадідів і частувалися смачними пампухами. З особливим теплом була виконана величальна «Добрий вечір тобі, пане господарю»,«Нова радість стала» та багато інших.
 Догоріла свіча, столи спорожніли, настала тиша та в повітрі ще панував дух Різдва і нагадував про народження Месії, Спасителя світу.

Голова  Трускавецької МАІ  Заблоцька  Надія.
 

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123