This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

IMG 20200307 111149

І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій не забудьте пом'янути не злим тихим словом.

мр11

3 березня Старосамбірська районна асоціація людей з інвалідністю побувала на прийомі у голови міста Старий Самбір – Ігоря Трухима по обговоренні питання, щодо покращення стану доступності об'єктів житлового та громадського призначення і автомобільно-дорожньої інфраструктури. Під час зустрічі було обговорено багато інших питань, щодо роботи нашої організації, де ми почули впевнені, щирі, приємні слова підтримки. Такі зустрічі з керівництвом зарядили нас позитивом на цілий день.

Спартакіада «Сильний духом»

У Старосамбріській районній асоціації вже стало традицією, щороку проводити районну спартакіаду у липні місяці.

Так, і 17 липня у приміщенні спортзалу СШ №2 Ст.Самбора було проведено змагання серед людей з інвалідністю. Приємно бачити усміхнені обличчя людей та дітей нашої організації, на змагання прибули учасники з різними нозоологіями захворювання, і на милицяї і на візках. Змагання розпочала привітальним словом голова РАІ Галина Литвак, доєднались до привітань завідувач відділу молоді та спорту Старосамбірської РДА – Сергій Маковський , директор ДЮСШ Старосамбірського відділу освіти Зачко Юрій Деонізійович та волонтер Леськів Леся, яка неодноразово допомагає у проведенні змагань .

З гарним настроєм розпочалися змагання з бігу на 30 метрів , І місце серед чоловіків – зайняв Галишин Андрій; ІІ місце – Бучин Іван.

Серед дівчат:Бачинська Оля – І місце;

Федорова Вікторія – ІІ місце;

Бачинська Вероніка – ІІІ місце.

Дартс:Бачинська Оля – ІІІ місце;

Федорова Вікторія – І місце;

Узак Назар – ІІ місце.

В армреслінгу боролист дівчатка-візочниці: І місце здобула Федчишак А;.

ІІ місце Кйняк Анна.

І місце у «Бочча» здобула Литвак Богдана.

Шахи:Сигерич Василь Петрович – І місце;

Бучин Іван – ІІ місце.

Шашки: І місце – Білич Лілія;

ІІ місце наймолодша учасниця змагань дев'ятирічна Бачинська Діана, Щурко Галичина, Заріцько Ольга, Бучин Марія;

ІІІ місце – Паславська Марія, Підвірна Марія..

На завершення змагань, втомлені і щасливі всі учасники отримали грошову виплату та подарунки.

Триває підготовка до участі у обласних змаганнях.

Я щиро вдячна директору СШ №2 Ігору Олександровичу Хмельовському який безвідмовно завжди допомагає у проведенні змагань, а також Лесі Леськів яка має підхід, і знає як зацікавити дітей з важкими вадами здоров'я до залучення участі у спорті.

Голова Старосамбірської РАІ Галина Литвак.

Щороку світова спільнота відзначає 3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю. Так, і Старосамбірська районна асоціація провела таке відзначення у залі міської ради м. Старого Самбора. На захід завітали в.о. перший заступник голови Старосамбірської районної державної адміністрації – Руслан Пупа; заступник голови Старосамбірської районної ради – Микола Мартич; начальник відділу патронатної  служби голови Старосамбірської  районної ради Галина Павлечко; керівник підрозділу пенсійного фонду Старосамбірського району – Катерина Борецька; голова м. Старий Самбір – Ігор Трухим; директорка КУ «Старосамбірський РІРЦ» - Марія Фурдичко; керівник Старосамбірської районної філії Львівської області центру зайнятості – Мирослава Пізнак; заступник директора Старосамбірського територіального центру – Олександра Шийка; керівник Старосамбірського відділення УВД ФССУ у львівській області – Ольга Цепенда.

Повір у себе

Під такою назвою, вперше було проведено фестиваль Старосамбірською районною асоціацією за участю дітей з особливими фізичними можливостями. Розпочав захід о.Ігор Подан УГКЦ. Хвилювань було багато… Але всі виступили на «відмінно». За звичаєм нашого краю, діти піднесли пахучий коровай і низько вклонились нашим присутнім гостям заходу і вручили голові ГО ЛОАІ ВО СОІУ – Кіяновські Оксані Іванівні. Завітали до нас також заступник ГО ЛОАІ ВО СОІУ – Ірина Ткачук, юрист ГО ЛОАІ ВО СОІУ – Надія Зелінська, голови районних асоціація: Самбірська РАІ – Ярема Надія Іванівна та з Радехівщини – голова Василик Ніла Анатоліївна.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123