This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Проведена Всеукраїнська конференція людей з інвалідністю на тему: «Про напрямки поліпшення інформаційного забезпечення людей з інвалідністю на сучасному етапі» ( 30 вересня 2016р., сесійна зала обласної ради , учасники конференції – члени Ради, голови місцевих осередків ЛОАІ ВОІ СОІУ, представники інших організацій людей з інвалідністю, Міністерства інформаційної політики України, Міністерства соціальної політики України, Національної спілки журналістів України, засоби масової інформації, керівництво облдержадміністрації, облради, департаментів облдержадміністрації).

Проведено відзначення 25 - річчя з дня заснування газети «Благовіст» (30 вересня 2016 року).

Здійснено підготовку та випуск 6 телепередач «Береги надії».

Здійснювалась постійна робота по наповненню сайту ЛОАІ ВОІ СОІУ.

Забезпечений регулярний випуск у світ газети «Благовіст» (52 випуски).

Формування картотеки і сайту щодо діяльності ЛОАІ ВОІ СОІУ , її міських , районних осередків і підприємств ЛОАІ ВОІ СОІУ (протягом року).

 

18-20 серпня 2015 року у Львові відбулася Всеукраїнська конференція на тему: «Про концепцію удосконалення чинного законодавства та нормативно-правових актів стосовно людей з інвалідністю відповідно до вимог Конвенції ООН про права інвалідів та нової державної політики». Її організували і привели Всеукраїнська організація інвалідів "Союз організацій інвалідів України" (ВОІ СОІУ) та Львівська обласна асоціація інвалідів ВОІ СОІУ при сприєнні Міністерства соціальної політики України.
Конференція ставила за мету: привернути увагу суспільства (органів влади, громадських організацій інвалідів та широких кіл громадськості) до проблем інвалідів, а також підготовати спільні пропозиції щодо вироблення рекомендацій до концепції удосконалення чинного законодавства  та нормативно-правових актів стосовно людей з інвалідністю відповідно до вимог Конвенції ООН про права інвалідів та нової державної політики.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123