This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

На сьогоднішній день головою ДМАІ є Лудин Мирослава Василівна

Дрогобицька міська асоціація інвалідів ВОІ СОІУ зареєстрована 25 жовтня 1993 року. Першим Головою був Федина Іван Іванович 19.01.1945 року народження.

адреса асоціації: м. Дрогобич, вул. Трускавецька, 10

тел: (03244) 2-06-02

Одна із основних функцій Дрогобицької міської асоціації інвалідів передбачає фізичне загартування, повернення до активного способу життя та праці шляхом занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здоровому способу життя, створення умов для спілкування, духовного та культурного збагачення, активного відпочинку.

В Дрогобицькій районній асоціації інвалідів проводяться культурно-масові заходи до дня інваліда, свята Миколая та інші, районні спартакіади інвалідів.

У 2002 році

відбулася Звітно-виборна Конференція на якій був обраний керівний склад Дрогобицької міської асоціації інвалідів.

У 2003 році

проведено засідання Ради (23.05.2006).

У 2004 році

13 серпня відбулася Звітно-виборна Конференція Дрогобицької міської асоціації інвалідів на якій було обрано головою Дрогобицької міської асоціації інвалідів Сенченко Галину Михайлівну. Засідання Президії відбулося (30.08.04; 23.09.04; 07.10.04).

У 2006 році

зареєстровано 310 членів організації. Відбулася Звітно-виборна Конференція (15.03.2006) на якій був присутній 41 делегат. На Конференції був переобраний голова Дрогобицької МАІ І.І. Федина, першим заступником обрано Дубілей Марію Семенівну 1947 р.н.. Засідання Президії відбулося (30.01.08).

У 2007 році

зареєстровано 142 члени організації. Проведено засідання Президії (17.07.07), засідання Ради (17.07.07). Провели акцію “Милосердя”. Передплачено 60 примірників газети “Благовіст”.

У 2008 році

зареєстровано 110 членів організації. В Дрогобицькій МАІ Проведено 24 засідання Президії, 12 засідань Ради. Проводилась пропаганда здорового способу життя серед неповносправних, провели акцію “Милосердя”до Великодніх свят.

У 2010 році

Проведена виборна Конференція на якій 41 делегатів обрали головою Дрогобицької МАІ Мельника Володимира Петровича. Засідання Ради відбулося (28.01.10). До Великодніх свят, Пасхи організовано та проведено акцію “Милосердя”. Організовано екскурсії по визначних місцях Дрогобиччини, Івано-Франківщини м. Грошів, у м. Моршин. Львівська обласна асоціація інвалідів надала методичну допомогу та взяла участь в розширеному засіданні Президії Дрогобицької міської асоціації інвалідів.

У 2011 році

зареєстровано 113 членів організації. Працевлаштовані 9 інвалідів. Передплачено 40 примірників газети «Благовіст» на 2012. Забезпечені засобами доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями такі об’єкти, як: Управління праці і соціального захисту, Пенсійний фонд, Центр зайнятості, аптеки, магазини.

2012 рік

За членські внески виписано річну газету "Благовіст" 50 активістам. Також членські внески використовувалися для придбання канцтоварів, господарських товарів, миючих засобів.

До Великодніх свят була проведена благодійна акція "Милосердя".

04 вересня 2012 року Дрогобицька МАІ провела чергову Спартакіаду серед інвалідів міста, яка пройшла під девізом: "Ми створюємо світ гармонії". На Спартакіаду прибуло більше 50 осіб з інвалідністю, які могли позмагатися за першість у різних видах спорту.Всім учасникам були роздані господарські набори.

Спортсмени Дрогобицької МАІ брала активну участь у проведенні обласної Спартакіади Львівщини, де зайняли 18 призових місць. Всі досягнення висвітлюються на стендах асоціації.

За сприяння активісті асоціації було домовлено і доставлено гуманітарну допомогу, яку роздано інвалідам міста. До Міжнародного дня інвалідів активістів було нагороджено грошовою допомогою.

У відповідності дог статутних норм проводяться збори, засідання Президій та Ради, де вирішуються наболілі питання.

2013 рік

У червні у Дрогобицькій міській асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ відбулись змагання із різних видів спорту.
У змаганнях із шахів перше місце серед жінок посіла Мирослава Лудин, друге – Мирослава Русова, третє – Анастасія Штогрин. Серед чоловіків відповідно Володимир Мельник, Євстахій Фаринович, Роман Яхно.
У змаганнях з шашок перше місце – Розалія Свистун, друге – Ірина Жигало, третє – Любов Бльок, а серед чоловіків – Василь Лялюк, Роман Фаринович, Ігор Середницький.
Дартс жінки: перше – Розалія Свистун, друге – Мирослава Фаринович, третє – Ольга Гриневко; чоловіки: - Василь Лялюк, Євстахій Фаринович і Роман Фаринович.
З армрестлінгу  перемогу здобули серед жінок – Любов Бльок, Ольга Гриневко, Катерина Чайківська; серед чоловіків – Орест Пшихлінський, Ігор Середницький, Роман Яхно.
Більярд: перше місце – Мирослава Лудин, друге – Ірина Жигало, третє – Любов Бльок, серед чоловіків – Юрій Звєрєв, Володимир Мельник, Орест Пшихлінський.

 

18 червня 2013 року керівництво Дрогобицької міської асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ взяло участь у засіданні робочої групи, яка відбулася у приміщеннні Дрогобицької РДА за участю міського голови м.Дрогобич Олексія Радзієвського. Метою зустрічі було обговорити проблемні питання реалізації в м.Дрогобич завдань Конвенції про права інвалідів, Державної цільової програми « Національний план дій з реалізації Конвенції ООН про права інвалідів» на період до 2020 року, чинних законодавчих і нормативних актів.


2015 рік

В Дрогобицькій міській асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ все людно, бо приходять інваліди з різними проблемами, які доводиться вирішувати. Працюють тут інваліди – активісти, які дбають про своїх членів і проводять усякі заходи за їхньою участю. Особливим днем було 21 липня – прийшли інваліди, щоб позмагатися із різних видів спорту – шахів, шашок, дартсу, армреслінгу. Ці змагання присвячені Року Андрія та Климентія Шептицьких. Прийшли і ті інваліди, які вболівають і підтримують їх.

Змагання розпочались із хвилини мовчання за загиблими на Майдані та в АТО. Після цього відмовили молитву «Отче наш», аж потім приступили до змагань.

Розпочались змагання із шахів. Після тривалої боротьби серед жінок переможцями стали: Розалія Свистун, Ольга Січак, Катерина Чайківська, серед чоловіків призові місця розділили: Іван Федина, Володимир Мельник, Сергій Свистун.

Дуже напружена боротьба проходила із шашок, де переможцями стали Ольга Січак, Розалія Свистун, Ірина Жигало, а у змаганні між чоловіками -Ярослав Герій, Сергій Свистун, Іван Фецина.

Із дартсу призові місця серед жінок отримали Мирослава Русова, Мирослава Фаранович, Ірина Жигало. Серед чоловіків перемогу здобули Ярослав Герій, Сергій Свистун, Володимир Мельник.

У змаганнях із армреслінгу призові місця серед жінок вибороли Ольга Гриневко, Мирослава Фаранович, Ірина Нагурська. Серед чоловіків - Ярослав Герій, Сергій Свистун, Володимир Мельник.

Усі учасники змагань отримали грамоти. Змагання провела суддя Національної категорії Мирослава Лудин, яка разом із учасниками змагань висловлює щиру подяку телевізійній студії "АЛСЕТ" і її оператору п.Ігорю Чижу за висвітлення змагань в телеефірі.

Голова асоціації Володимир Мельник побажав усім учасникам змагань міцного здоров'я і довгих років життя.

Змагання закінчились, та робота триває. Спортсмени готуються до обласної Спартакіади інвалідів.


2016 рік

Де підтримка, там і результат

Інваліди Дрогобицької міської асоціації інвалідів не раз намагались зробити ремонт приміщення асоціації, але на це не було коштів. Цього року в березні своїми силами почали робити ремонт приміщення. Трошки зробили і побачили, що справитись з роботами не можуть. За допомогою звернулись до міського голови Тараса Кучми, де знайшли порозуміння і підтримку. Зараз у приміщенні проведено ремонт, є всі можливості людям з інвалідністю проводити змагання з шахів, шашок, дартсу.
Ми дуже вдячні всім, хто допоміг нам з ремонтом, особливо міському голові Тарасу Кучмі, начальнику управління праці та соціального захисту населення Івану Терлецькому, начальнику ЖКХ Олегу Майданюку, майстру Ростиславу Дацишин і всім працівникам, хто допоміг нам і підтримав у важкий час.
Складаємо всім щиру подяку. Бажаємо міцного здоров’я, радості і добробуту.

Нехай життя здається добрим дивом,
Цікавим, радісним, щасливим.
А плідні Ваші справи та шляхи
Благословенні будуть Богом та людьми.

Президія Ради Дрогобицької міської асоціації інвалідів.

Заходи у Дрогобичі
Дрогобицька міська асоціація інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ до 25-річчя Дня Незалежності України провела два заходи. Перший – це акція «Милосердя». Членам асоціації були роздані продуктові набори. Зараз дуже важкий час, і в проведенні цієї акції нам допомогли меценати, яким висловлюємо щиру подяку за підтримку.
Другий захід – ми провели змагання серед інвалідів з шахів і шашок. Прийшло багато інвалідів – одні змагалися, інші вболівали. У напруженій боротьбі проходили змагання серед жінок з шахів. Ось переможці: перше місце – Катерина Чайковська, 2 – Оля Січак, 3 – Мирослава Фаранович. Серед чоловіків: І місце – Ярослав Герій, 2 – Іван Федина, 3 – Роман Яхно.
Всім переможцям вручено подарунки. Змагання провела суддя Національної категорії Мирослава Лудин.
Зараз ми готуємось до міської спартакіади інвалідів.
Мирослава ЛУДИН,
суддя Національної категорії
м. Дрогобич Львівська обл.

Вдячність меценатам і активістам

Активісти нашої асоціації зібралися з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю і Дня Святого Миколая. Вирішили допомогти людям з інвалідністю і зробили чимало. Членам асоціації роздані миючі засоби. До Дня Святого Миколая роздали людям з інвалідністю продукти. У цьому велика заслуга меценатів. Вдячні їм за допомогу, щирість і доброту, яку вони виявляють до нас. Від начальника міського Управління соціального захисту населення Івана Терлецького малозабезпечені люди з інвалідністю отримали матеріальну допомогу. Постійно про членів асоціації дбають наші активісти Мирослава Русова, Мирослава Лудин, Мирослава Фаранович, Розалія Свистун, Катерина Чайковська, Ірина Жигало.

Усім меценатам, активістам і тим, хто допомагає людям з інвалідністю, бажаю

Хай будуть з Вами здоров’я і сила,

А вдача хай буде багата й щаслива.

Хай доля дарує найкращі літа,

А в серці довіку живе доброта!

Мирослава ЛУДИН,

заступник голови Дрогобицької міської асоціації інвалідів.

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123