This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

IMG 4635

Нещодавно у м. Київ, молодіжний комітетВсеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» спільно з Національною молодіжною радою Українипровели форум «Інклюзивність молодіжного простору в Україні».

Організатором тематичного наповнення став молодіжний комітет, який очолює голова Закарпатського обласного товариства ВО СОІУ Денис Сухотін.

«Коли ми створили цей комітет, реакція була нейтральна. Але коли комітет почав працювати,

було реалізовано перший проект на 5 організацій, тоді на нього почали звертати більшу увагу» – відгукується голова ВО СОІУ Василь Назаренко.

15 березня Червоноградська міська громадська організація неповносправної молоді «Ніка» провела ХІІІ Театральні зустрічі «Червоноград скликає друзів». 

Театральні зустрічі «Червоноград скликає друзів» – це унікальний захід, адже він дає можливість дітям з інвалідністю проявити себе і показати свою акторську майстерність. Особливий він й тим, що на нього їдуть люди з інвалідністю з усіх куточків країни. Метою фестивалю є привернення уваги суспільства до дітей з особливими потребами, розкриття та розвиток їх талантів.

Організатор зустрічі – голова Червоноградської міської організації неповносправної молоді «Ніка» Наталія Хайсанова поділилась: «Я дуже радію тим колективам, які мають мужність, не дивлячись на умови, які у нас зараз є, приїхати і прийняти участь в зустрічах і показати своїх талановитих дітей».

12 березня у м. Миколаїв голова Миколаївського осередку Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації«Союз осіб з інвалідністю України» Михайло Васильович Бардин
провів зустріч осіб з інвалідністю з представниками влади.

Подію розпочала голова Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» Оксана Іванівна Кіяновська словами: «Сьогодні є кілька знаменних подій. Перша – це річниця дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Друга – початок періоду Великоднього посту. Це серйозний час, коли ми маємо заглибитись в себе: подумати про життя, про те хто ми в тому житті, як ми бачимо завтрашній день своїх дітей, що ми хочемо від Неба від Бога і що ми можемо йому дати. І третя подія – те що ми зібрались в переддень виборів. Адже влада, партнери та люди, які працюють в соціальних сферах з року в рік краще відчувають людей. Маємо зробити все для того, аби така тенденція залишилась».

Музика  Валерія Квасневського 

Слова  Марії Гатала-Квасневської

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123