This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

79057, Україна, м. Львів,

вул. Генерала Чупринки, 85
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Без імені

У нас чудова новина – розгадуйте кросворд і вигравайте 200 грн! У кожному номері газети «Благовіст» у 2020 р. на восьмій сторінці ми будемо друкувати кросворд. Розгадавши його та надіславши на адресу редакції, Ви зможете стати переможцем та виграти 200 грн. Запрошуйте рідних і друзів, які ще не є нашими читачами, передплатити газету «Благовіст» на 2020 р.
Положення про конкурс читайте у №1 за 4 січня 2020 р.
Проведення конкурсу стало можливим завдяки спонсору – ПП «Ортотоп», за що редакція газети щиро вдячна.
Вирізаний заповнений кросворд відправляйте на адресу редакції газети «Благовіст»: вул. Чупринки, 85, м. Львів, індекс – 79057 або сфотографований чи зісканований з оригінального примірника газети на електронну пошту газети: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Серед тих, хто виконає всі умови конкурсу, за допомогою системи рандомних чисел ми оберемо переможця, який отримає 200 гривень. Бажаємо успіху!

IMG 4635

Нещодавно у м. Київ, молодіжний комітетВсеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» спільно з Національною молодіжною радою Українипровели форум «Інклюзивність молодіжного простору в Україні».

Організатором тематичного наповнення став молодіжний комітет, який очолює голова Закарпатського обласного товариства ВО СОІУ Денис Сухотін.

«Коли ми створили цей комітет, реакція була нейтральна. Але коли комітет почав працювати,

було реалізовано перший проект на 5 організацій, тоді на нього почали звертати більшу увагу» – відгукується голова ВО СОІУ Василь Назаренко.

15 березня Червоноградська міська громадська організація неповносправної молоді «Ніка» провела ХІІІ Театральні зустрічі «Червоноград скликає друзів». 

Театральні зустрічі «Червоноград скликає друзів» – це унікальний захід, адже він дає можливість дітям з інвалідністю проявити себе і показати свою акторську майстерність. Особливий він й тим, що на нього їдуть люди з інвалідністю з усіх куточків країни. Метою фестивалю є привернення уваги суспільства до дітей з особливими потребами, розкриття та розвиток їх талантів.

Організатор зустрічі – голова Червоноградської міської організації неповносправної молоді «Ніка» Наталія Хайсанова поділилась: «Я дуже радію тим колективам, які мають мужність, не дивлячись на умови, які у нас зараз є, приїхати і прийняти участь в зустрічах і показати своїх талановитих дітей».

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123