This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Робота з органами виконавчої  влади та місцевого самоврядування :

участю керівників виконавчої влади і місцевого самоврядування районів і міст обласного підпорядкування та керівництва ЛОАІ ВОІ СОІУ з питань виконання обласної і відповідних місцевих програм правового захисту,соціальної підтримки і реабілітації інвалідів 9.1. Проведені конференції і збори представників осередків ЛОАІ ВОІ СОІУ за на 2015- 2018 роки.

Взята участь в нараді голови  облдержадміністрації Синютки О.М. з керівниками громадських організацій інвалідів.( учасники  40 лідерів інвалідного руху Львівщини з них 15 керівників осередків ЛОАІ ВОІ СОІУ .

Участь в нараді  заступника голови ОДА  Підлісного Ю.Т. по питанню роботи   Координаційної ради  у справах людей з інвалідністю при облдержадміністрації.(лютий 2016р.,  Тарасенко Л.А.,Кіяновська О.І.)

Участь в роботі Колегії  Департаменту праці і соціального захисту населення ОДА (щокварталу - Тарасенко Л.А. )

Участь в засіданнях  Координаційної ради  в справах людей з інвалідністю при облдержадміністрації по виконанню обласної Комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів Львівщини   на 2015-2018 роки та інших питаннях. ( протягом 2016р Тарасенко Л.А., Кіяновська О.І.).

Львівська обласна асоціація інвалідів ВОІ СОІУ - бере активну участь у роботі державних органів.

Голова ЛОАІ ВОІ СОІУ  - Леонід Тарасенко є членом Координаційної  Ради у справах інвалідів при голові Львівської ОДА.

Також є членом Обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерної транспортної інфраструктур (КД) при Львівській облдержадміністрації та членом Колегії головного управління соціального захисту населення Львівської ОДА.

Голова ЛОАІ ВОІ СОІУ входить у регіональну  комісію з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів по отриманню державної допомоги у Львівській області.

Також Тарасенко Л. А, разом із головою Трускавецької міської асоціації інвалідів Надією Заблоцькою та головою Стрийської міської асоціації інвалідів Дарією Корінець входять до складу Громадської Ради при Львівській облдержадміністрації, а зокркема є членами комітету з вирішення соціальних питань.
У кожному районному центрі чи місті обласного підпорядкування також створено Координаційні Ради у справах інвалідів при головах міськвиконкомів та райдержадміністрацій. Голови міських та районних асоціацій і товариств інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів є членами таких Координаційних Рад.
Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123