This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Підготовлені  пропозиції щодо внесення змін до ЗУ  « Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та Державної Програми «Національний план дій  з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року» (липень).

Підготовлені зауваження і пропозиції до плану заходів на виконання Указу Президента щодо зауважень до первинного звіту України по виконанню Конвенції ООН про права інвалідів.

Підготовлений і відправлений до Верховної Ради проект ЗУ «Про зміни до ЗУ «Про громадські об’єднання», який зареєстрований групою народних депутатів  ( 15 червня 2016р).

Комітет із законодавчої ініціативи бере участь в розробці і поданні змін до законів України: “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, “Про основи соціальної захищеності”, “Про статус інвалідів України”, “Про благодійництво і благодійні організації”, “Про реабілітацію інвалідів в Україні” та інших. Комітет ініціює розробку і затвердження законів. Комітет із законодавчої ініціативи вніс пропозиції в національний план дій з питань реалізації Конвенції про права інвалідів.
Починаючи з 2012 і на протязі 2013 року Комітет законодавчої ініціативи розробв та подав на затвердження Проект Закону "Про громадські  об'єднання".
Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123