This website works best with JavaScript enabled
Joomla

Львівська обласна асоціація

Всеукраїнської організації
Союз осіб з інвалідністю України

Підготовлена  і проведена  29 обласна спартакіада  людей з інвалідністю  ( 11 вересня 2016р., оздоровчий комплекс  «Ровесник», 3 дні, 250 осіб, та спартакіади в містах і районах  Львівщини – протягом року).

На базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник», що розташований у с. Комарів Сокальського району, 17-18 вересня відбулася дводенна обласна Спартакіада людей з інвалідністю Львівщини. Ці змагання для області були вже 28-ми і зібрали понад 200 спортсменів із майже всіх міст і районів. Організатори цього заходу, як і в попередні роки – Львівська обласна асоціація інвалідів та Львівський регіональний центр «Інваспорт».

Традиційно спартакіади інвалідів на Львівщині стали справжнім святом для їхніх учасників. Змагаючись у різних видах, спортсмени відкривають у собі спортивні таланти, а спілкуючись між собою, знаходять нових друзів, однодумців, близьких по духу людей. Тут панує атмосфера щирості та рівності, тож недаремно гасло спартакіади - «Ми створюємо світ гармонії». Окрім змагань, охочі мають змогу проявити свої таланти на творчому вечорі, проведеному в рамках спартакіади.

Близько 300 спортсменів з усіх міст та районів області взяли участь у ювілейних змаганнях, які провели 4-5 жовтня на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник», що поблизу Червонограда (Львівська область). Організатори спартакіади – Львівська обласна асоціація інвалідів та обласний центр інвалідного спорту «Інваспорт».

Метою цього заходу є масове залучення людей з інвалідністю до регулярних занять фізичною культурою і спортом. Окрім того, саме на таких змаганнях віднаходять нові спортивні таланти, що згодом стають членами паралімпійської збірної України.

Привітні обличчя, зустріч з давніми знайомими, та рішучий настрій на перемогу – так можна охарактеризувати атмосферу, яка панувала на VIII Відкритій Всеукраїнській спартакіаді інвалідів ВОІ СОІУ, яка відбувалася з 13 по 17 вересня у м. Євпаторія. Спортсменів приймав санаторно-курортний лікувальний комплекс «Феміда».

Союз організацій інвалідів України Національна асамблея інвалідів України Міністерство соціальної політики України Президент України
Верховна Рада України Кабінет Міністрів України Львівська обласна рада Львівська облдержадміністрація
Львівська міська рада Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Пенсійний фонд України Фонд соціального захисту інвалідів
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef12086 #150714100123